Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, květiny, láska, sport, symboly, mapy, jídlo a nápoje, přístroje, náboženství, ptáci, smajlíci a emotikony, muži, zvířata, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, dopravní prostředky, nápoje, zelenina, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, stavby atd.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Farmářské hry, Hannah Montana, Deskovky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Auta a závodní, Oddechové hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Adventury, Vaření a smažení apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Severní Dakota, Georgie, Tennessee, Mississippi, New York, New Jersey, Utah, Virginie, Iowa, Florida, Ohio, Connecticut, Pensylvánie, Rhode Island, Wyoming, Severní Karolína, Kansas, Texas, Wisconsin, Západní Virginie, Jižní Dakota, Massachusetts, Delaware, Indiana, Minnesota atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: doporučujeme, linky, webovky, hyperlinky, Blahopřání, gratulace, M, Počítačové tapety pro Windows, Tapety na PC zdarma ke stažení, Puzzle online, kuriozity, Prapory českých měst, zdarma, Online adventní magazín

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Naleznete zde Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:Pozadí na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ashley Olsen fotky, počítače, Staré hry online, Obrázky vlajek měst ČR, Indonéská Jakarta, cestování, zábava, Webové online testy zdarma

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, mobilní telefon, monitor, ultrabook, displej, tablet, obrazovka počítače, PC, notebook, smartphone, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, Android, Windows 95, Windows XP, Windows 10, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Java ME, Windows NT. Pozadí na PC z kategorií operační systémy, Windows, voda a bubliny, příroda, krajina, hudební tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, rostliny, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, sportovní pozadí, auta, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, wallpapery, noční města, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 1152x1920, 360x640, 2560x2048, 375x812, 2048x1536, 1536x864, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2160x3840, 320x568, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1366x1024, 1152x864 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: M, Nejhranější hry online, Biografie známých osobností, Předpověď počasí, pro děti, K, Nejlepší školní testy a kvízy, Metropole New York city, Přehled zkratek a akronymů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, internetové stránky

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

černý humor, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, ftipy, anekdoty, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O zvířátkách, O ekonomech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O škole, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, info, odkazy, Freeware, Hry pro nejmenší online, odkaz, humor, Obrázek Fitness, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, výukové pomůcky

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Karetní, Klasické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro kluky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, A, Dopravní značky, Federace USA, Online vánoční magazín, Přehled souborových přípon, Státy a jejich prapory, Přání k jmeninám, sms ke svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá hospodyňka: Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Fotbalista Thierry Henry
Obrázek Policistka
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Antistresové omalovánky
Geography and flags
Zajímavé webové stránky
Sandra Bullock
Zajímavé internetové odkazy
Bayern München
Odkazy na zajímavé weby
Brooke Shields celebrity
Tapety se zvířaty na plochu PC
Tipy na Partnerské weby
History of travel
Grunge hudební rockový styl

Děkujeme vám za vaši návštěvu.