Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Motta, výroky, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení

Slavné citáty, Motta, výroky, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, rčení, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o penězích od různých známých osobností.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Síť, všeobecné informace zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: hyperlinky, kuriozity, školství, Seznam souborových přípon, FC Barcelona, zdarma, zajímavosti, Vlajky jednotlivých států USA, Abstraktní obrázky na plochu, Kliparty pro dokumenty, výukové pomůcky, weby, cestování

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, kultura, český jazyk, zkratky, software, rostliny, zločin a právo, hardware, počítače, jídlo, fyzika, politika, filozofie, stavebnictví, školství, bankovnictví, nástroje, ekonomie a ekonomika, nemoce, nápoje, chemie, literatura, sport, příroda atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Keywords:zdroje informací, č, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Tým NHL Dallas Stars, pro dospělé, Vánoční magazín, linky, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam vlajek měst České republiky, M

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, nemoce, cestování, literatura, účetnictví, kultura, internet, hardware, ekonomie a ekonomika, rostliny, různé, latina, náboženství a křesťanství, jídlo, příroda, politika, chemie, bankovnictví, nástroje, software, zločin a právo, nápoje, matematika, lékařství a medicína atd.

Ftipy, kameňáky, vtipy, fórky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipy, fórky, fóry, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Slovácích, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o doktorech apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Klíčová slova: M, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tým NHL Arizona Coyotes, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Cristiano Ronaldo, multimédia, Online životopisy, biografie slavných osobností, zadarmo, webové stránky

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Architekt, Rakousko-Uhersko, Starověký Egypt, Právník, Vůdce, Ministr zahraničí, Máj, Herec, Prezident, Životopis, Čech, Miliardář, Manýrismus, Stoletá válka, Vládce, Ministr, Imitátor, Komik, Upálen, Obchodník, Maršál, Vražedkyně, Romantismus, Prezidenti USA, Masový vrah, ČSSD, Podnikatel, Továrník, Překladatel, Malíř, Komunisté, Boston Bruins, Scénárista, Básník, Archivář, Režisér apod.

Pozadí na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v displej, počítač, monitor, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, tablet, mobilní telefon, notebook, mobil, PC a pro operační systémy FreeBSD, Windows Me, Windows XP, Android, Windows Server 2012, macOS, Windows 2000, OSX, Linux Ubuntu, Windows 98, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, zvířata, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, příroda, krajina, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, budovy a stavby, letadla. Stahujte v rozlišení 1024x768, 2160x3840, 750x1334, 2560x1440, 1080x1800, 1024x600, 1152x864, 1366x1024, 800x1280, 854x480, 360x720, 393x786, 2560x1600, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1440x900 atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fóry, vtípky, anekdoty, černý humor, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Fóry, vtípky, anekdoty, černý humor, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách apod.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. lze použít v displej, tablet, monitor, mobil, ultrabook, PC, phablet, mobilní telefon, počítač, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows 10, Linux Fedora, Windows 2000, Windows Me, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, zvířata, free wallpapers, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, fantasy, ptáci, fraktály, květiny, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 393x786, 1600x1200, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 1440x900, 1024x600, 1366x768, 4800x1200, 3200x1200, 2560x1440, 640x480, 2560x1600, 1280x854, 1536x2048, 1600x900 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, obecné zkratky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zábava, Grunge rock music, Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, volný čas, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, webovky, Webové html5 hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v smartphone, phablet, displej, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, monitor, tablet, počítač, mobil, PC a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, Windows NT, macOS, Windows 2000, SUSE Linux, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 98, Java ME. Tapety do mobilu z kategorií operační systémy, Windows, letadla, noční města, květiny, kytky, zvířata, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, auta, wallpapery, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 854x480, 1440x960, 1920x1280, 375x667, 1200x1920, 1280x854, 1280x800, 1680x1050, 1366x1024, 1440x2560, 320x568, 1536x2048, 2048x1080, 393x786, 375x812 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Katherine Heigl, A, Dopravní značení, pro děti, Vlajky zemí světa, internetové stránky, Super online flash hry, Keira Knightley, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Biografie, životopis Amanda Bynes
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online obrázky k vybarvení
Texas hold’em poker En ligne, regles, paris, jouer
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
Partnerské internetové stránky
Madonna
Zajímavé webové stránky
Tým NHL Carolina Hurricanes
Profesionální klub ledního hokeje Seattle Kraken
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění
Wallpapers na plochu květiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.