Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, květiny, rostliny, jídlo a nápoje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, muži, nápoje, náboženství, zvířata, sport, stavby, smajlíci a emotikony, věda, hmyz, mapy, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, ovoce atd.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Akční gamesky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Deskovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, hmyz, Vánoce a Advent, auta, sport, jídlo a nápoje, přístroje, ženy a dívky, náboženství, nápoje, smajlíci a emotikony, zelenina, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, halloween, rostliny, ptáci, muži, mapy, láska, symboly, stavby atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . Naleznete zde Deskovky, Omalovánky, Akční gamesky, Barbie hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Adventury, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: webové stránky, volný čas, weby, V, Elizabeth Hurley, Biografie známých osobností, Online životopisy, biografie slavných osobností, tipy, Sexy Charisma Carpenter, Přehled přípon a koncovek souborů, č, Vlajky jednotlivých států USA, linky

Rčení, aforismy, myšlenky, úsloví, hlášky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Rčení, aforismy, myšlenky, úsloví, hlášky, přísloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o víře od různých známých osobností.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak exportovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, video soubory apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v notebook, smartphone, mobil, tablet, ultrabook, monitor, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, Chrome OS, OSX, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 98, Android, Java ME, FreeBSD. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, free wallpapers, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, nature - příroda, fraktály, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, květiny. Dostupné rozměry 1080x1800, 393x786, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1366x768, 1920x1080, 800x600, 750x1334, 1920x1280, 1152x864, 2560x1920, 1800x1440, 375x812, 1280x720, 1600x1200 atd.

černý humor, ftipy, vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, ftipy, vtipné texty, vtípky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O manželství, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O ženách, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma, Fond d écran, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Gwen Stefani fotky, č, Super online flash hry, URL

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Free game online hry, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázek Těhulky, zdarma, pro děti, Tapety na PC ke stažení, Shakira, internetové stránky, Dopravní značení, kuriozity, info

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Státní prapory, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Fotbalista Andrés Iniesta, zeměpis, školství, webovky, Wallpapers na plochu hudba, Dopravní značky, Webové html5 hry zdarma, doporučujeme

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Blahopřání, Nový rok, Vinná klobása, Jmenovky, Adventní neděle, Sám doma, Dia, Smrk, Drážďany, K Tisku, Plocha, PF, Historické ozdoby, Kavkazská jedle, Jarmark, Přání, Koledy, Jingle Bells, Vídeňský punč, Samolepky, Rumové řezy, Ježíš Kristus, Štědrý den, Obrazovka, Adventní svícen, Svíčky, Slámový adventní věnec, Windows, Hostina, Ostrava, Kinder apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: internet, Pozadí na plochu počítače, odkazy, pro dospělé, Online testy zdarma, Tým NHL Chicago Blackhawks, multimédia, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Vlajky spojených států amerických, A, cestování, FarmVille social network browser game, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Biografie Beyoncé Knowles
Fantasy wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené internetové odkazy
Thierry Henry
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Profesionální klub ledního hokeje Los Angeles Kings
Odkazy na užitečné webové stránky
Wallpapers na plochu auta
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Best web page
Jak spořit a vytvářet úspory?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.