Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, školství, cestování, matematika, internet, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, zločin a právo, rostliny, příroda, nápoje, psychologie, jídlo, fyzika, český jazyk, chemie, nemoce, latina, hardware, politika, lékařství a medicína, technika, sport, literatura atd.

Síť

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stoletá válka, Vojáci, Gymnasté, Trest smrti, Prezidenti ČR, Kněz, Diplomat, Ital, Novinář, Ministr zahraničí, Ministr, Ekonom, Esejista, Prezident USA, Pedagog, Překladatel, Lord, Fotograf, Ministři, Dallas Stars, Textař, Normalizace, Scénárista, Hokej, Francie, KSČ, Zpěvačka, Vůdce, Žijící, Vrah, Masový vrah, Imitátor, Herečka, Máj, Generalissimus, Hudebnice apod.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . Naleznete zde Sportovní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státy a jejich prapory, Dopravní značení, zadarmo, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Státy a jejich prapory, URL, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční wallpaper s kraslicí, počítače, Online životopisy, biografie, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventury, Vaření a smažení, online html5 hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Barbie hry apod.

Obrázky ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. lze použít v mobil, ultrabook, počítač, smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, notebook a pro operační systémy macOS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, OSX, BlackBerry OS, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows 98, Windows 7, SUSE Linux. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, nature - příroda, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály, flóra, stromy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, zvířata, oceán, moře, pláže, Formule 1, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 1600x900, 2560x2048, 2560x1600, HD 1280x720, 1920x1440, 1440x960, 1280x800, 1024x768, 1200x1920, 1600x2560, 375x667, 1280x720, 1536x2048, 1920x1080, 1152x864 atd.

Internet, síť

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Keywords:odkaz, webovky, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značky, Webové online browser hry, hyperlinky, info, doporučujeme, Obrázky na plochu Vesmír, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Webové online hry zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, Super online flash hry, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online testy zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Srandovní textová velikonoční přáníčka, Přehled zkratek a akronymů, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry pro děti zdarma

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Florida, Minnesota, Utah, Indiana, Maine, Arkansas, New Hampshire, Mississippi, Kentucky, Arizona, Tennessee, Iowa, Nebraska, Oklahoma, Oregon, Missouri, Západní Virginie, Severní Dakota, Maryland, Severní Karolína, Alabama, Aljaška, Montana, Washington, Kalifornie atd.

Ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, vtipné texty, vtipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O ekonomech, O Slovácích, O Somálcích, O Němcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Windows, O škole, Vtipy o doktorech apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, F, cestování, Obrázek kuře, kuriozity, M, Přehled souborových přípon, Online hry omalovánky, zajímavosti, odkazy, weby

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky ke stažení, Webové online testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Profesionální klub ledního hokeje Washington Capitals, školství, internetové stránky, Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Velikonoční tapety na plochu PC
Tinder aplikasi
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky pro děti
Obrázek modrá kraslice
Partnerské internetové stránky
Profesionální klub ledního hokeje Toronto Maple Leafs
Doporučené odkazy
Kristin Kreuk
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek ošatka s vajíčky
Textová přáníčka
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Laborantka
Veršované sms přání Veselé Velikonoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.