Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, politika, přezdívky, vlastnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, lékařství, politici, žurnalisté a novináři, historie, fikce a fantasy, umělci a umění, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, osobnosti, křesťanství, zločin a právo atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, různé, příroda, účetnictví, stavebnictví, český jazyk, matematika, nemoce, internet, zločin a právo, kultura, rostliny, nápoje, věda, hardware, psychologie, filozofie, technika, materiály, politika, zkratky, software, chemie, ekonomie a ekonomika atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vtípky, fórky, frky, ftipy, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, frky, ftipy, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ženách, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O mužích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O důchodcích apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Webové online hry zdarma, humor, Vlajky zemí světa, Tým NHL Anaheim Ducks, Vlajky amerických států USA, Full HD wallpapers na PC, zdroje informací, Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Dopravní značky, webové stránky, Dopravní značky

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát následující typy souborů: písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Keywords:Online vánoční magazín, info, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omaha hold’em poker online, Super online kvízy, weby, Super online flash hry, HTML5 Browserspiel, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zábava, Wallpapery na plochu PC, Kliparty pro Office, kasino daring, Adventní magazín, tipy, počítače, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, Onlinovky zdarma, Státní prapory států světa, M, pro děti

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, český jazyk, lékařství a medicína, zkratky, nemoce, školství, fyzika, různé, ekonomie a ekonomika, nástroje, politika, jídlo, latina, literatura, technika, náboženství a křesťanství, cestování, internet, filozofie, psychologie, software, nápoje, sport, zločin a právo atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, lékařství, křesťanství, školství a vzdělávání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, filozofie, herectví, herci a herečky, poruchy, politika, přezdívky, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, žurnalisté a novináři, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Angličané, Čech, Miliardář, Zlatý slavík, NHL, Hejtman, Skladatel, Boston Bruins, Trenérka, Slováci, Máj, Egypt, Mluvčí, Exilový prezident, Masový vrah, Nežijící, Žijící, Herečka, Starověký Egypt, Brno, Habsburkové, Kladno, Právník, Politik, První republika, Archivář, Němci, Ministr zahraničí, Normalizace, Renesance, Kněz, AIDS, Francouz, Trest smrti, Slovák, Teolog apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: URL, kuriozity, výukové pomůcky, Omalovánka velikonoční vejce, zadarmo, V, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Životopisy slavných osobností, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, láska, ptáci, auta, Vánoce a Advent, symboly, přístroje, halloween, zvířata, smajlíci a emotikony, květiny, rostliny, osobnosti a lidé, hmyz, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, mapy, ovoce, náboženství, věda, hudba, sport atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: cestování, Seznam vlajek měst České republiky, doporučujeme, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Online hry pro děti zdarma, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé, Full HD tapety na PC, Celebrita Natalia Oreiro, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Zákon schválnosti: Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

Tým NHL New York Rangers
Velikonoční obrázky zdarma ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Luis Suárez
Obrázek Velikonoční králíček
Tipy na zajímavé weby
Isla Fisher celebrity
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázková a textová přání
Zajímavé internetové odkazy
FC Bayern Munich
Tým NHL Edmonton Oilers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Brooke Burke
Biografie Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.