Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj apod.

Tapety na plochu počítače - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. lze použít v obrazovka počítače, mobil, PC, monitor, phablet, počítač, smartphone, displej, tablet, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, FreeBSD, Android, Windows 10, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Fedora. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, rostliny, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, motorky, motocykly, letadla, voda a bubliny, dopravní prostředky, zvířata, noční města, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, auta, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 1536x864, 640x480, hi res 2560x1920, 1680x1050, 1440x900, 2560x1600, 1280x1024, 1280x768, 1920x1280, 800x1280, 360x720, 375x812, 1152x768, 2048x1536, 1080x1800, 1440x960 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, přezdívky, záliby, politici, sport, herectví, herci a herečky, národnost, psychologie, rodinné vztahy, politika, osobnosti, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, mytologie, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, poruchy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, lékařství atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace a tak dále.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Romantismus, Philadelphia Flyers, Zavražděn, Dramatik, Francouz, Manýrismus, Právník, Starověký Egypt, Překladatel, Zpěvák, Ministr, Voják, Čech, Komik, Svatý, Obchodník, AIDS, Kněz, Vůdce, Zpěvačka, Avangard Omsk, Lord, Poslanci, New Jersey Devils, Architekt, Kladno, Filozof, Mluvčí, Hudba, Herečka, Hokej, Exilový prezident, Státník, Komunisté, Historik, Novinář apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, Seznam vlajek amerických států, Football, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, O filmech Avatar 1 a 2, V, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, P

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Ohio, Texas, Arizona, Wyoming, Colorado, Pensylvánie, Oklahoma, Minnesota, Utah, Wisconsin, Severní Karolína, Montana, Indiana, Florida, Nové Mexiko, Nebraska, Iowa, New York, New Hampshire, Jižní Dakota, Connecticut, Louisiana, Missouri, Arkansas, Rhode Island atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Keywords:Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky vlajek měst ČR, zábava, Přání k jmeninám, sms ke svátku, info, URL, Hry pro dívky online, Omalovánky zdarma ke stažení, Obrázky zdarma, zajímavosti, Super online kvízy

černý humor, vtípky, frky, ftipy, fórky, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtípky, frky, ftipy, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty apod.

Vtípky, fórky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, fóry, ftipy, anekdoty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O manželství, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Windows, O škole apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, cestování, filozofie, kultura, software, český jazyk, latina, zkratky, fyzika, rostliny, nástroje, technika, materiály, jídlo, školství, internet, stavebnictví, různé, počítače, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, zločin a právo, věda, sport atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, grafiku apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Husité, Zpěvačka, New York Rangers, Královna, Slováci, Sci-fi, Zavražděn, Slovák, Dramatik, Pittsburgh Penguins, Obchodník, Právník, Egypt, Komunista, Režisér, Pedagog, Francouz, Voják, Vojáci, Američané, Nobelova cena, Prezident, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Charta 77, Teolog, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Herečka, Filozof, Vražedkyně, Poslanci, Kancléř, Mluvčí, Hokejisté, Stoletá válka apod.

Klíčová slova: internet, Online biografie, životopisy osobností, Dopravní značky, Casino, odkazy, Obrázky na plochu počítače, Biografie slavných osobností, Lap Dance, Skvělé hry online zdarma, kuriozity, Nejhranější hry online, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koledy, Písnička, Sám doma, Vánoční kaktus, Hostina, Mrazík, Santa, Recepty, Brambořík, LED svíčky, Kuba, Vánoční svícen, Lindt, Televize, Linecká kolečka, bezlepkové cukroví, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Umělý vánoční stromek, Osvětlení, Kameňák, Koleda, Vánoce, Tiskárna, Vánoční koule, PF, Santa Claus, Štóla, Přání, Plocha, Vánoční tapety apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, psychologie, historie, umělci, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, poruchy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, nadpřirozené osoby, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, žurnalisté a novináři, záliby, národnost, filozofie, vlastnosti, přezdívky, křesťanství, lékařství, státní správa atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: pro dospělé, humor, Přehled zkratek a akronymů, Online omalovánky Sport pro děti, Prapory regionů a království, č, Online vánoční magazín, Svatební blahopřání a texty, počítače, zadarmo, školství

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Koledy, Písnička, Sám doma, Vánoční kaktus, Hostina, Mrazík, Santa, Recepty, Brambořík, LED svíčky, Kuba, Vánoční svícen, Lindt, Televize, Linecká kolečka, bezlepkové cukroví, Vánoční svíčky, Jingle Bells, Umělý vánoční stromek, Osvětlení, Kameňák, Koleda, Vánoce, Tiskárna, Vánoční koule, PF, Santa Claus, Štóla, Přání, Plocha, Vánoční tapety apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: webové stránky, odkaz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kam na výlet?, zdroje informací, zdarma, Dopravní značení, webovky, tipy, Vlajky spojených států amerických, Libya,

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Státní vlajky
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu fraktály
Doporučené odkazy
Omalovánky pro děti
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.