Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Ftipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky ze života, O ženách apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, nápoje, psychologie, český jazyk, software, náboženství a křesťanství, nástroje, věda, ekonomie a ekonomika, školství, latina, účetnictví, různé, materiály, matematika, sport, cestování, zkratky, internet, počítače, jídlo, hardware, fyzika, příroda atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, v čem upravit následující typy souborů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, video soubory apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, H, Online testy a kvízy zdarma, Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, cestování, Obrázek žluté vajíčko, Prapory regionů a království, pro dospělé, Super online kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Strategie, Brutální krvavé hry, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, mapy, ptáci, nápoje, auta, smajlíci a emotikony, květiny, náboženství, halloween, stavby, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, přístroje, ovoce, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, zvířata, rostliny, symboly atd.

Rčení, moudra, motta, výroky, moudrosti, bonmoty, přísloví

Citáty slavných osobností, Rčení, moudra, motta, výroky, moudrosti, bonmoty, přísloví, z kategorií citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o dobru od různých známých osobností.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v notebook, smartphone, tablet, mobil, phablet, displej, mobilní telefon, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows XP, BlackBerry OS, Windows 2000, Mac, Red Hat Linux, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Slackware, Apple iOS (iPhone). Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, zvířata, vesmír, planety, galaxie, auta, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, hudební tapety, psi a štěňátka, wallpapery, letadla, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, voda a bubliny. Zvolte si z rozměrů 1200x1920, 375x667, 1280x800, 360x640, 1440x2560, 320x568, 2560x2048, 1800x1440, 1152x864, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1280x960, 412x846, 1024x768, 640x480, 1536x2560 atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Keywords:Životopisy slavných osobností, Wallpapers na PC ke stažení, F, linky, United States, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější hry online, Originální přáníčka k Velikonocům, info, zdarma, Online vánoční magazín

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro displej, smartphone, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, mobil, notebook, tablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, macOS, Lubuntu, FreeBSD, Java ME, Windows NT, Windows XP, SUSE Linux, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, letadla, zvířata, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, voda a bubliny, wallpapery, hudební tapety, hry a herní wallpapery, rostliny, psi a štěňátka. Dostupné rozměry 1024x600, 1440x900, 1920x1440, 800x1280, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 1152x1920, 1536x864, 2560x2048, 412x846, 1920x1200, 2160x3840, 375x812, 1200x1920, 800x600 atd.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, Dopravní značení, Super free web games zdarma, Zlatan Ibrahimović, URL, Obrázky vlajek měst ČR, A, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Adventní magazín, Prapory českých měst, odkazy, internetové stránky

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Illinois, Kalifornie, Nevada, Missouri, Aljaška, Colorado, Rhode Island, Idaho, New Hampshire, Ohio, Maine, New Jersey, Alabama, Severní Dakota, Arkansas, Oklahoma, Virginie, Georgie, Vermont, Nové Mexiko, Kentucky, Arizona, Wisconsin, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Rhode Island, Missouri, Massachusetts, Louisiana, Kentucky, Severní Dakota, Nebraska, Arkansas, Maryland, Západní Virginie, Virginie, Ohio, Mississippi, New York, Jižní Karolína, Washington, New Jersey, Georgie, Idaho, Maine, Havaj, Oregon, Kansas, Texas, Pensylvánie atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, technika, kultura, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, zkratky, matematika, cestování, nápoje, věda, kultura, nemoce, lékařství a medicína, chemie, hardware, psychologie, literatura, politika, účetnictví, technika, materiály, různé, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, příroda, počítače, zločin a právo, rostliny atd.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: zdroje informací, Super online kvízy, Dopravní značky, Filmy, filmová kamera, střih, Hry pro nejmenší online, školství, počítače, Jakarta city, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější hry online

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Illinois, Kalifornie, Nevada, Missouri, Aljaška, Colorado, Rhode Island, Idaho, New Hampshire, Ohio, Maine, New Jersey, Alabama, Severní Dakota, Arkansas, Oklahoma, Virginie, Georgie, Vermont, Nové Mexiko, Kentucky, Arizona, Wisconsin, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Rhode Island, Missouri, Massachusetts, Louisiana, Kentucky, Severní Dakota, Nebraska, Arkansas, Maryland, Západní Virginie, Virginie, Ohio, Mississippi, New York, Jižní Karolína, Washington, New Jersey, Georgie, Idaho, Maine, Havaj, Oregon, Kansas, Texas, Pensylvánie atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: internet, V, R, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Obrázek červené vajíčko, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Státní vlajky států světa, pro děti, Vlajky spojených států amerických, hyperlinky, Mila Kunis, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Velikonoční blahopřání
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení
Odkazy na partnerské weby
Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Linky na partnerské weby
Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Doporučené odkazy
Obrázek hnědé vejce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.