Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Nežijící, Mluvčí, Hokejisté, Boston Bruins, Fotograf, Olympijští vítězové, Zpěvačka, NHL, Kněz, Závodník, Pittsburgh Penguins, Atentát, Francouz, Avangard Omsk, Američan, Renesance, Kladno, Protektorát, Překladatel, Básníci, Exilový prezident, Životopis, Archivář, Komik, Rakousko-Uhersko, Prezidenti, Francie, Olympiáda, Esejista, Dallas Stars, Američané, Nobelova cena, Kancléř, Sebevražda, ČSSD apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Pozadí na plochu počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online flash hry, Germany, info, Přehled formátů souborů, URL, Charlize Theron, A, odkaz, Seznam státních vlajek, webové stránky

Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, černý humor, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční filmy, Mrazík, Tisk, Strom, Silvestr, Advent, Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, Neviňátko, Ježíšek, Zima, Vánoční koledy, Samolepky, Keramika, Vánoční koule, Jarmark, Kapr, Staroměstské náměstí, Kavkazská jedle, Vídeň, Vánoce, Skleněné ozdoby, Stromeček, Anglicky, Vánoční pozadí, Ježíš Kristus, Windows, Přání, Sněhová vločka, K Tisku, Slámový adventní věnec apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, symboly, hudba, hmyz, ovoce, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, přístroje, smajlíci a emotikony, stavby, ptáci, halloween, květiny, dopravní prostředky, věda, nápoje, ženy a dívky, osobnosti a lidé, rostliny, auta, zvířata, Vánoce a Advent atd.

Keywords:pro děti, zdarma, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Mariah Carey, doporučujeme, F, školství, Flags of the world countries, č, výukové pomůcky, Dopravní značky

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipy, vtípky, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Němcích, O důchodcích, O ekonomech, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, Oddechové, Logické, Závodní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Přání k narození dítěte, webovky, cestování, Nejlepší online hry zdarma, Omalovánky pro děti, Webové online testy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší zeměpisné kvízy

úsloví, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky

Slavné citáty, úsloví, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, přísloví o naději od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Adventury, Sportovní hry, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Animace, Logické hry, Závody aut, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Informace, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, účetnictví, příroda, latina, rostliny, český jazyk, zločin a právo, kultura, psychologie, sport, literatura, jídlo, náboženství a křesťanství, cestování, nástroje, školství, chemie, různé, hardware, zkratky, ekonomie a ekonomika, technika, materiály, lékařství a medicína atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dallas Stars, Hejtman, Básník, Avangard Omsk, Rakušan, Esejista, Hokej, Češi, Podnikatel, Mluvčí, Pop, Ministr, Renesance, Rakousko-Uhersko, Atentát, Císař, Spisovatel, Upálen, Prezidenti USA, Architekt, Husité, Druhá světová válka, Rétorika, Sci-fi, Zpěvačky, Exilový prezident, Hokejisté, Královna, Žhavé výstřely, Režisér, Slováci, Prezidenti ČR, NHL, Rock ‚n‘ Roll, Orlík, Trest smrti apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, linky, Hinge is online dating app building relationships, Online testy zdarma bez registrace, Biografie známých osobností, Obrázky na PC ke stažení, Sexy Julia Stiles, Obrázky, kliparty, ú, multimédia

úsloví, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky

Slavné citáty, úsloví, moudra, myšlenky, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, přísloví o naději od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Adventury, Sportovní hry, Akční hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Animace, Logické hry, Závody aut, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oblíkačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Omalovánky, Střílecí hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky, obecné zkratky, země EU, měny apod.

Klíčová slova: R, tipy, hyperlinky, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Texty přání k svátku podle jmen, Skvělé hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, internet, internetové stránky, Kraj Vysočina, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Další odkazy:

Burma
Naše tipy na zajímavé stránky
Elisha Cuthbert
Tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anglická vlajka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky pro malé děti
Naše tipy na užitečné weby
Trinidad and Tobago

Děkujeme vám za vaši návštěvu.