Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Omalovánky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury, online html5 hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Logické hry, Akční gamesky apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Trest smrti, Angličané, Američan, Češi, Brno, Upálen, Textařka, Avangard Omsk, Hejtman, Esejista, Československo, Boston Bruins, Ekonom, Architekt, Ministr zahraničí, Producent, Obchodník, Habsburkové, Královna, Zpěvačky, Lord, Hokej, Zlatý slavík, Režisér, New York Rangers, Philadelphia Flyers, Česká královna, Masový vrah, Rock ‚n‘ Roll, Textař, Malíř, Prezidenti USA, Politik, Ital, Imitátor, Žhavé výstřely apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, ú, zadarmo, Životopisy slavných osobností, Vlajky Oceánie, Superhry a hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, doporučujeme, Romulus Remus, Wallpapers na plochu PC, K, Dopravní značení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, firmy a společnosti, měny, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, úřady a ministerstva, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, týmy NHL apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Anekdoty, vtipy, frky, černý humor, vtípky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, frky, černý humor, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Pensylvánie, Severní Karolína, Washington, Severní Dakota, Indiana, Illinois, Wyoming, Idaho, Delaware, Connecticut, Kentucky, Arkansas, Wisconsin, Alabama, Nové Mexiko, Utah, New Jersey, Maryland, Kalifornie, Oregon, Massachusetts, Západní Virginie, Oklahoma, Tennessee, Michigan atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, muži, láska, nástroje a přístroje, sport, ovoce, ženy a dívky, zvířata, symboly, květiny, náboženství, zelenina, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, halloween, rostliny, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, stavby atd.

Keywords:webové stránky, Webové online testy zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek amerických států, Charlize Theron, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Christina Aguilera, odkaz, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro PC, smartphone, počítač, mobil, tablet, ultrabook, phablet, mobilní telefon, displej, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Windows XP, macOS, Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, OSX, Android, FreeBSD. Full HD wallpapery ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, sportovní wallpapery, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, ptáci, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, květiny, hmyz a pavouci, Formule 1, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 800x600, 1600x900, 1024x600, 1536x2048, 3200x1800, 768x1024, 1280x800, 2048x1080, 1920x1280, 375x667, 1800x1440, 1080x1920, Full HD 1080x1920, 800x1280, 2160x3840 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oddechové hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Střílecí hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventury, Barbie hry, Akční gamesky, Logické hry, Letecké simulátory, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace, Postřehové hry, Adventury, Akční hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Nej hry online, Seznam vlajek amerických států, Mexico, Obrázky a kliparty zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online vánoční magazín, Blackjack, Přehled přípon a koncovek souborů, Státní vlajky zemí, A, internet

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, rostliny, přístroje, dopravní prostředky, hmyz, láska, mapy, ptáci, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, smajlíci a emotikony, zvířata, květiny, věda, hudba, osobnosti a lidé, ovoce, ženy a dívky, symboly atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Prapory regionů a království, školství, volný čas, Amy Weber, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, Tapety na plochu voda, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, URL, zdroje informací

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, rostliny, přístroje, dopravní prostředky, hmyz, láska, mapy, ptáci, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, smajlíci a emotikony, zvířata, květiny, věda, hudba, osobnosti a lidé, ovoce, ženy a dívky, symboly atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Popelka, Alkoholový kalendář, Dia, Vánoční pozadí, Bramborový salát, Vánoční ubrusy, Vánoční koule, Vídeň, Ježíš Kristus, Pokrmy, Anglicky, Drážďany, Tiskárna, Vánoční kaktus, Adventní svícen, Santa, Ostrava, Špalda, K Tisku, Vánoční hvězda, Vánoční stromeček, Plzeň, SMS, Zima, Květiny, Milka, Osvětlení, Brambořík, Keramický adventní věnec, Film, Vánoční svařák apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: B, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, Online vánoční webzine, zábava, Wallpapers na plochu květiny, multimédia, Online biografie, životopisy osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online kvízy, odkazy, č, Omalovánky k vytištění pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Eliza Dushku
Naše tipy
Turkey
Zajímavé internetové odkazy
Shannon Elizabeth
Partnerské weby
Lap Dance
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.