Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, sport, věda, hmyz, zvířata, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, láska, květiny, ovoce, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje, rostliny, hudba, náboženství, mapy, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, stavby, zelenina, symboly atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, země EU, hudební zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, internet, Kliparty pro dokumenty, PC pozadí pro Windows, Kristin Kreuk, odkaz, Nejlepší online hry zdarma, zeměpis, Vlajka Dominikánské republiky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, výroky, motta

Citáty slavných, Moudrosti, bonmoty, hlášky, úsloví, myšlenky, výroky, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o manželství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, politika, rodinné vztahy, státní správa, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, psychologie, věda, zločin a právo, národnost, nadpřirozené osoby, školství, podnikání a podnikatelé, lékařství, křesťanství, žurnalisté a novináři, historie, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, osobnosti, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Strategie, Relaxační hry, Střílečky, Karetní hry, Postřehové hry, Animace, Akční hry a tak dále.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online biografie, životopisy osobností, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, tipy, Prapory regionů a království, Nejlepší online hry zdarma, Liverpool F.C., zajímavosti, Prapory českých měst, URL

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak převést, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít soubory následujících typů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory apod.

Vtípky, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, anekdoty, vtipné texty, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O důchodcích, Frky ze života, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, O manželství apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: F, odkazy, Seznam vlajek amerických států, Online dating services, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro dívky online, Elisha Cuthbert, školství, pro děti, weby, zadarmo

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Full HD tapety na PC - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. doporučujeme pro monitor, smartphone, tablet, notebook, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, ultrabook, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Slackware, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 10, Windows 98, Lubuntu, Linux Ubuntu, Chrome OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, letadla, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, květiny, kytky, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, noční města, motorky, motocykly, wallpapery, rostliny, zvířata, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 2560x2048, 360x720, 320x568, 1600x900, 1600x1200, 1152x864, 375x667, 1440x2560, 393x786, 375x812, 1366x1024, hi res 2560x1920, 768x1024, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 2048x1080 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Dopravní značení, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, V, internetové stránky, počítače, Vymalovánky k tisku, Nej hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, V

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít následující typy souborů: video soubory, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: multimédia, webovky, Dopravní značení, Full HD tapety na PC zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Arsenal Football club, Nejlepší školní testy a kvízy, zábava, linky, Online web Hry zdarma bez registrace, Online adventní magazín, volný čas, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Anonymní proxy server
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Zajímavé webové stránky
Ježíšek nebo Santa?
Odkazy na partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Odkazy na zajímavé weby
Jennifer Lawrence
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Kiribati

Děkujeme vám za vaši návštěvu.