Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Fóry, černý humor, fórky, frky, ftipy, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, fórky, frky, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, český jazyk, software, účetnictví, příroda, fyzika, bankovnictví, chemie, literatura, politika, cestování, školství, rostliny, kultura, psychologie, zkratky, materiály, počítače, latina, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, matematika, internet, filozofie atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdarma, Shakira, Obrázky a kliparty zdarma, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek kuřátka s vejci, humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější hry online, zadarmo

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, mytologie, podnikání a podnikatelé, věda, politici, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, umělci, žurnalisté a novináři, filozofie, přezdívky, státní správa, křesťanství, sport, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, osobnosti atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, symboly, mapy, hmyz, jídlo a nápoje, přístroje, květiny, náboženství, sport, rostliny, osobnosti a lidé, stavby, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, dopravní prostředky, zelenina, zvířata, láska, nápoje, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, muži atd.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v ultrabook, displej, tablet, počítač, monitor, notebook, mobilní telefon, phablet, mobil, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Chrome OS, Mac, Windows 98, Windows XP, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, letadla, příroda, krajina, motorky, motocykly, wallpapery, hudební tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, noční města, operační systémy, Windows, voda a bubliny, rostliny. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 1536x2560, 320x568, 2048x1536, HD 1280x720, 2560x2048, 800x1280, 1680x1050, 1280x960, 1152x768, 2560x1600, 854x480, 360x720, 1152x1920, 1280x854, 1152x864 atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, R, Webové online testy zdarma, Obrázek zlaté kuřátko, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, V, Beyoncé Knowles, internet, webové stránky, pro děti

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit následující typy souborů: dokumenty, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: K, Nejlepší online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Kostky, zeměpis, F, Přehled zkratek a akronymů, Co je to Bílá neděle?, zábava, linky, Přehled přípon a koncovek souborů, pro dospělé

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Arizona, Jižní Dakota, Maryland, Florida, Kansas, Connecticut, Delaware, Wyoming, Georgie, Illinois, Alabama, Missouri, Pensylvánie, Havaj, Massachusetts, New Jersey, Rhode Island, Louisiana, Kalifornie, Nebraska, Oregon, Oklahoma, Michigan, Arkansas, Indiana atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: zdroje informací, cestování, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání velikonoční, multimédia, M, Super online hry zdarma, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství, zajímavosti

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Arizona, Jižní Dakota, Maryland, Florida, Kansas, Connecticut, Delaware, Wyoming, Georgie, Illinois, Alabama, Missouri, Pensylvánie, Havaj, Massachusetts, New Jersey, Rhode Island, Louisiana, Kalifornie, Nebraska, Oregon, Oklahoma, Michigan, Arkansas, Indiana atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, náboženství, osobnosti a lidé, zelenina, ženy a dívky, mapy, auta, muži, smajlíci a emotikony, láska, dopravní prostředky, přístroje, věda, sport, nápoje, hmyz, květiny, ovoce, nástroje a přístroje, halloween, jídlo a nápoje, ptáci, Vánoce a Advent atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: doporučujeme, info, Biografie slavných osobností, kuriozity, weby, Obrázek chodící vajíčko, Onlinovky zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajky států světa, Vánoční web, Online hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Omalovánka s velikonočním zajíčkem,

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Naše tipy
Poker karetní hra
Zajímavé internetové odkazy
Ocean wallpapers
Doporučené odkazy
Ježíš Kristus
Partnerské weby
Omalovánka Velikonoce k vytisknutí
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.