Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Adventury, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti a tak dále.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Angličané, Druhá světová válka, Máj, Upálen, Esejista, Orlík, Historik, Olympijský vítěz, Voják, Stoletá válka, Překladatel, Hejtman, Zpěvák, Dabérka, Královna, Režisér, Sochař, Rock ‚n‘ Roll, Závodník, Zlatý slavík, Faraon, Romantismus, Exilový prezident, Kněz, Masový vrah, Slovák, Olympiáda, Kancléř, Němci, Český slavík, Hokej, Prezident, Továrník, Žhavé výstřely, Ekonom, Normalizace apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, info, zábava, zadarmo, Blahopřání k MDŽ, Super online kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Online dating services, webovky, Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, internetové stránky

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Historické ozdoby, Jedle, Jezulátko, Schleich, Filmy, Text, Kapr, Řetězy, Přání, Santa Claus, Dárky, Tisk, Vánoční stromek, Wallpaper, Staroměstské náměstí, Písnička, Plzeň, Husarské knoflíky, K Vytisknutí, Košíčky, Jídlo, Adventní věnec, Václavské náměstí, Květiny, Pokrmy, Vánoce, Hostina, Tiskárna, Lindt, Obrazovka, Strom apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Sportovní, Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Keywords:č, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie slavných osobností, pro děti, Tinder app dating service, Online vánoční magazín, kuriozity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Romania, M, Státní vlajky zemí, zdroje informací

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, filozofie, mytologie, nadpřirozené osoby, sport, křesťanství, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, vlastnosti, profese a zaměstnání, politika, herectví, herci a herečky, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, poruchy, zločin a právo, národnost, politici, lékařství, fikce a fantasy, umělci atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kinder, Monitor, Tichá noc, LED svíčky, Vánoční svícen, Špalda, Adventní neděle, Vídeň, Lindt, Vánoční svařák, Řetězy, Květiny, Plzeň, Omalovánky, Brambořík, Vykrajovátka, Slámový adventní věnec, Vánoční dekorace, Text, Jingle Bells, Keramický adventní věnec, Kapr, Umělý vánoční stromek, Vánoční stromeček, Jmenovky, Jmelí, Vánoce, Jídlo, Tisk, Pozadí, Vánoční pozadí apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, počítač, mobil, mobilní telefon, monitor, PC, tablet, obrazovka počítače, phablet, displej a pro operační systémy Android, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Mac, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 7. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, auta, příroda, krajina, rostliny, hudební tapety, sportovní pozadí, letadla, wallpapery, voda a bubliny, zvířata, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, noční města, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 640x480, 375x667, 360x720, 1536x2048, 750x1334, 2560x1440, 1440x900, 2560x1600, 2048x1080, 1920x1440, hi res 2560x1920, 1536x864, 854x480, 1440x2560, 360x760, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: školství, tipy, Nejhranější hry online, Grunge rock music, Obrázky na PC, webové stránky, B, Fotbalista Fernando Torres, Seznam vlajek amerických států, zeměpis, cestování, Biografie slavných osobností

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Akční hry, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, fyzika, český jazyk, jídlo, chemie, software, filozofie, psychologie, stavebnictví, nástroje, bankovnictví, rostliny, materiály, latina, literatura, zkratky, náboženství a křesťanství, hardware, příroda, věda, počítače, školství, zločin a právo, účetnictví atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Bonmoty, hlášky, myšlenky, aforismy, výroky, motta, úsloví

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, myšlenky, aforismy, výroky, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: V, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Póquer juego de apuestas, zajímavosti, počítače, volný čas, Luis Suárez, výukové pomůcky, Prapory regionů a království, Přehled formátů souborů

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Brutální krvavé hry, Akční hry, Logické hry, Strategie, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Střílečky, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: URL, Dopravní značky, Hry pro kluky, Online hry zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Striptease, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Dopravní značení, K, Kliparty zdarma, odkaz, Ježíšek,

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Texty blahopřání
Doporučené odkazy
Co je to Advent?
Partnerské weby
Obrázky k svátku a k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.