Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přísloví, hlášky, výroky, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, výroky, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty, z kategorií citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o životě, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Vosí hnízda, Vykrajovátka, Keramika, Kinder, Jmenovka, Skleněné ozdoby, Milka, Vídeň, Pastýř, Adventní trhy, Přání, Německy, SMS, Jingle Bells, Mrazík, K Vytištění, Jarmark, Koledy, Silvestr, Historické ozdoby, Vánoční pozadí, K Vytisknutí, Vánoční svíčky, Adventní svícen, Zdraví, Drážďany, Štěstí, Wallpaper, Blahopřání, Nový rok apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako náboženství a křesťanství, cestování, různé, nápoje, ekonomie a ekonomika, matematika, kultura, stavebnictví, nástroje, nemoce, literatura, sport, zkratky, účetnictví, rostliny, hardware, filozofie, lékařství a medicína, internet, software, školství, chemie, bankovnictví, jídlo atd.

Klíčová slova: zábava, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Free game online hry, Vlajky amerických států USA, Vánoční obrázky na PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Wallpapery na PC ke stažení, F, Taylor Swift, weby, školství, tipy, Super online flash hry

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident, Náboženství, Nežijící, Žhavé výstřely, Producent, Architekt, Válka, Fotograf, Zpěvačka, Slovenští prezidenti, Normalizace, Sebevražda, Hudba, Exilový prezident, Žijící, Angličané, Slovák, Malíř, Manýrismus, Trest smrti, New York Rangers, Boston Bruins, Spisovatel, Obchodník, Američan, Orlík, Upálen, Státník, Renesance, Básníci, Esejista, Kněz, Komunisté, Egypt, Prezidenti, Ministři apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ženách, O ekonomech, O Windows, Vtipy o doktorech, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky ze života apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, filozofie, nadpřirozené osoby, politici, sport, historie, podnikání a podnikatelé, mytologie, žurnalisté a novináři, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, národnost, profese a zaměstnání, zločin a právo, umělci, rodinné vztahy, školství, státní správa atd.

Keywords:Nejhranější hry online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky amerických států USA, Seznam vlajek měst České republiky, Poker Permainan kartu, Obrázky zdarma, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, Superhry a hry online zdarma, linky

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Akční hry a tak podobně.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: webovky, Databáze osobností Kdo je to?, Státy a jejich prapory, Pakistan, V, Super online flash hry, webové stránky, Poker online, Online testy zdarma bez registrace, Skvělé hry online zdarma, cestování, Dopravní značení

Free game online hry

Zkuste free game online hry . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, hry i všeobecné informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro PC, smartphone, phablet, monitor, displej, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, mobil, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, FreeBSD, BlackBerry OS, Windows NT, Mac, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Android. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, free wallpapers, hmyz a pavouci, fraktály, armáda, válka, zbraně, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, květiny, Rally, závody aut, motorky, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 768x1024, 1280x720, 2560x2048, 360x760, 1800x1440, 1440x2560, 1280x768, 4800x1200, 1280x1024, 1600x900, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1680x1050, 1152x768 atd.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Deskovky, Logické hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Blackjack, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrační obrázky, hyperlinky, Free software, zdroje informací, V, Online zeměpisné testy zdarma

Free game online hry

Zkuste free game online hry . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Logické hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Adventury, Hry pro děti a tak dále.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Síť, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Vtípky, vtipy, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, fórky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky ze života, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v phablet, mobilní telefon, tablet, smartphone, mobil, displej, monitor, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows NT, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, OSX, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Mint, Windows XP, Windows Me, SUSE Linux, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, hudební tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 2560x2048, HD 1280x720, 640x480, 360x760, 1280x854, 1280x1024, 1536x2560, 1536x864, 2160x3840, 360x640, 1080x1800, 1440x960, 2048x1536, 1152x1920, 750x1334 atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: URL, odkazy, V, F, internet, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, kuriozity, Online životopisy, biografie, Full HD wallpapery ke stažení, pro děti, počítače, výukové pomůcky, Textová přáníčka a obrázky k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka Turks a Caicos
Partnerské weby
Velikonoční textová blahopřání
Naše tipy
Wallpapers na plochu moře a oceán
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.