Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, počítače a internet

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak importovat následující typy souborů: konfigurační soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapery na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro phablet, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, tablet, mobil, monitor, notebook, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Slackware, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Fedora, Windows 98. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fantasy, free wallpapers, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, Formule 1. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1280x1024, 854x480, 393x786, 2560x1920, 1152x768, 1920x1440, 1200x1920, 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 4800x1200, 800x600 atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Seznam vlajek amerických států, volný čas, Biblické omalovánky, B, Kliparty pro Office, URL, Obrázek ošatka s vajíčky, Seznam souborových přípon, linky, Webové online testy zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Informace, počítače a internet

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:počítače, cestování, hyperlinky, Free game online hry, Free computer wallpapers, Nejhranější online testy a kvízy, výukové pomůcky, odkaz, Póquer online, weby, humor, webovky

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní, Sportovní, Logické, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Internet, síť, počítače a internet

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O škole, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O manželství, Vtipné hádanky, O ženách, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Prapory všech zemí světa, zadarmo, Obrázek Fitness, Stručný encyklopedický slovník, Přehled států světa a jejich vlajek, č, Jak na barvení vajíčka, Nejlepší hry pro dívky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení apod.

Síť, počítače a internet

Full HD tapety ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro tablet, phablet, obrazovka počítače, PC, mobil, notebook, monitor, počítač, displej, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Android, FreeBSD, OSX, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 2000. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, motorky, motocykly, noční města, wallpapery, rostliny, voda a bubliny, letadla, budovy a stavby, auta, hudební tapety, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 2560x1440, 800x1280, 854x480, 1080x1800, hi res 2560x1920, 768x1024, 1600x1200, 1152x768, 1920x1200, 1800x1440, 2048x1080, 1600x2560, 1440x900, 1280x960, 1024x768 atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventury, Oddechové hry, Omalovánky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Logické hry, Auta a závodní apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Vermont, Idaho, Maine, Illinois, Georgie, Florida, Kansas, Maryland, New Jersey, Iowa, Oklahoma, Indiana, Jižní Karolína, Pensylvánie, Oregon, Louisiana, Virginie, Jižní Dakota, Ohio, Kalifornie, Mississippi, Texas, Západní Virginie, Nevada, Aljaška atd.

Klíčová slova: V, V, Super online kvízy, Tapety se zvířaty na plochu PC, školství, Vánoční magazín, Online hry zdarma, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vše o Vánocích, zeměpis

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Deskovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, nástroje, zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, hardware, věda, rostliny, lékařství a medicína, cestování, fyzika, ekonomie a ekonomika, materiály, nápoje, software, český jazyk, nemoce, internet, stavebnictví, psychologie, různé, filozofie, kultura, jídlo atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, auta, hudba, hmyz, stavby, láska, dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, nápoje, ptáci, symboly, zvířata, ženy a dívky, náboženství, květiny, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, muži, sport, zelenina atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Pozadí na PC ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Červená vajíčka na obrázku, zábava, webové stránky, Super online flash hry, zdarma, A, pro dospělé, Omalovánky k vybarvení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Velikonoční tapety na plochu PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání Mám čest být vajíčko
Naše tipy na zajímavé stránky
Online hry zadarmo
Odkazy na partnerské weby
Antistresové omalovánky
Partnerské internetové stránky
Význam slova Letnice

Děkujeme vám za vaši návštěvu.