Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, ptáci, rostliny, květiny, stavby, mapy, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, hmyz, hudba, zvířata, ovoce, láska, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, věda, dopravní prostředky, muži, symboly, auta, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Wallpaper, Recepty, Kavkazská jedle, Pro děti, Francouzsky, Filmy, Jídlo, Blahopřání, Zdraví, Jezulátko, Adventní kalendář, Linux, Sněhulák, Láska nebeská, Keramický adventní věnec, Vykrajovátka, Bramborový salát, Svíčky, Přáníčko, Stromeček, Advent, Písnička, Vánoční světýlka, Píseň, Schleich, Štědrý večer, Vánoční trhy, Striezelmarkt, Špalda, Pokrmy, Vánoční koledy apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: zábava, webovky, počítače, linky, Narozeninová přání a přáníčka, Ilustrace, obrázky, multimédia, Seznam státních vlajek, HTML5 Videojuego de navegador, internet, A, zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Logické hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Farmářské hry, Deskovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky apod.

Keywords:Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, volný čas, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Nejlepší hry pro dívky, F, pro děti, Obrázek Sexy oči, Super online kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší online

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Síť, informace, cestování, volný čas

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, jak převést soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, spustitelné soubory, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O Somálcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O ženách, O manželství, Vtipné hádanky, O Windows, O mužích, O Slovácích apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Střílečky, Adventury, Pro dívky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Online životopisy, biografie, Stručný slovník pojmů a termínů, Desktop computer wallpapers, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, Vánoční web, Anonymní proxy server, Tapety do mobilu, školství, zdroje informací, Dopravní značení

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Vánoční web - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírový vánoční stromek, Vánoční svařák, Milka, Dárky, PF, Přáníčko, Skleněné ozdoby, Sám doma, Ježíšek, Jarmark, Kuba, Osvětlení, Santa, Vánoční filmy, Vinná klobása, Václavské náměstí, Koleda, Vánoční ozdoby, Svíčky, Monitor, Televize, Jezulátko, Vánoční dekorace, Hostina, Advent, Tapeta, Nový rok, Jmenovka, Umělý vánoční stromek, Adventní kalendář, Zdraví apod.

Klíčová slova: tipy, webové stránky, Vlajky států obrázků, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Wallpapery na PC ke stažení, zeměpis, Přehled vlajek USA, Obrázky vlajek, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, kuriozity

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: info, Nejlepší zeměpisné kvízy, Skvělé hry online zdarma, cestování, URL, Vlajky, flags, Tapety na PC, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Kliparty pro Office, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, R, Co je to Romulus Remus?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Real Madrid C.F.
Zajímavé internetové odkazy
Fotbalista Wayne Rooney
Doporučené odkazy
Obrázek ošatka s vajíčky
Odkazy na partnerské weby
Sexy Julia Roberts
Partnerské internetové stránky
Geography and flags
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.