Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, profese a zaměstnání, národnost, herectví, herci a herečky, politici, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, věda, fikce a fantasy, záliby, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, mytologie, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, poruchy, politika, školství, zločin a právo, státní správa, sport, historie atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť pro děti i dospělé

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: internet a web, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: zábava, webové stránky, multimédia, pro děti, Netherlands, V, linky, Nej hry online, Blahopřání k Velikonocům ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internet

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Informace pro děti i dospělé

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, New Jersey, Kalifornie, Kansas, Minnesota, Georgie, Nevada, Arizona, Havaj, Severní Dakota, New York, Wyoming, Ohio, Virginie, Delaware, Kentucky, Wisconsin, Alabama, Oklahoma, Arkansas, Massachusetts, Jižní Karolína, Západní Virginie, Mississippi, Pensylvánie, Iowa atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Keywords:Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam vlajek měst České republiky, Adventní magazín, V, Velikonoční hra chytání vajíček, Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, F, Srandovní velikonoční blahopřání, Vlajky zemí světa, webovky, zdroje informací

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hannah Montana, online html5 hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, doporučujeme, Vlajky států světa, Alicia Keys, Vlajky států USA, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, internetové stránky, Obrázek Sexy žena, Hry pro kluky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, cestování

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Karetní, Logické, Klasické a podobně.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kliparty pro Office, Dopravní značky, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, Super online hry zdarma, Velikonoční tvoření, R, odkazy, tipy

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Karetní, Logické, Klasické a podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, zelenina, mapy, ženy a dívky, hudba, ptáci, rostliny, láska, jídlo a nápoje, halloween, muži, květiny, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, náboženství, auta, smajlíci a emotikony atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Relaxační hry, Akční hry, Sportovní hry, Adventury, Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Wallpapers na plochu počítače - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v PC, smartphone, počítač, tablet, mobilní telefon, displej, phablet, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows NT, Android, Windows 98, SUSE Linux, Windows 2000, Java ME, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 10, Windows XP. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, motorky, fraktály, free wallpapers, Rally, závody aut, květiny, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1920x1440, 4800x1200, 1080x1920, 1080x1800, 360x640, 1920x1200, 2048x1536, 800x1280, 1280x960, 1280x800, 1024x768, 1280x720, 854x480, Full HD 1080x1920, 2560x1920, 1920x1080 atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: počítače, Super free web games zdarma, weby, URL, odkaz, Catherine Zeta-Jones, Přehled souborových přípon, Nejhranější online testy a kvízy, Super online flash hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, H, Online omalovánka zajíčci,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek fialová kraslice
Doporučené odkazy
Real Madrid football
Tipy na zajímavé weby
Athletic Club Bilbao
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčko stavil se tu zajíček
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.