Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, sport, křesťanství, psychologie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, školství, národnost, státní správa, podnikání a podnikatelé, politici, politika, poruchy, žurnalisté a novináři, záliby, historie, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: pro dospělé, weby, V, F, Bubble shooter, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější online hry zdarma, Jak vybrat vánoční stromek?, URL, Online testy zdarma bez registrace, Americké federální vlajky, Webové online hry zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Karetní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, záliby, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, sport, umělci, politici, mytologie, filozofie, nadpřirozené osoby, národnost, lékařství, historie, fikce a fantasy, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, profese a zaměstnání, státní správa, zločin a právo atd.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hannah Montana, Logické hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventury, online html5 hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Keywords:internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, volný čas, internetové stránky, Antistresové omalovánky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, webovky, World Flags, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Betlém, Omalovánky, Tapeta, Kinder, Zdraví, Santa, Historické ozdoby, Štěstí, Lego, Desktop, Třásně, Tablet, Linux, Linecká kolečka, Atmosféra, Blahopřání, Vykrajovátka, Vánoční koledy, Zima, Pro děti, Schleich, Papírové ozdoby, Televize, Slámový adventní věnec, Květiny, Píseň, Vánoční svařák, Bramborový salát, Dia, Lindt, Hostina apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Rčení, výroky, motta, moudrosti, přísloví, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, výroky, motta, moudrosti, přísloví, hlášky, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: odkazy, PC tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční koleda, kuriozity, Onlinovky zdarma, Full HD tapety na PC, Cristiano Ronaldo, Seznam vlajek měst České republiky, linky, Přehled formátů souborů, Biografie slavných osobností

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, jídlo, hardware, materiály, matematika, různé, nemoce, náboženství a křesťanství, literatura, technika, software, latina, kultura, ekonomie a ekonomika, příroda, počítače, filozofie, účetnictví, stavebnictví, fyzika, cestování, psychologie, sport, chemie atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, měny, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: webové stránky, školství, zeměpis, Arsenal Football England, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, R, Webové online testy zdarma, Black Jack, Americké federální vlajky, Kliparty zdarma, zábava

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, jídlo, hardware, materiály, matematika, různé, nemoce, náboženství a křesťanství, literatura, technika, software, latina, kultura, ekonomie a ekonomika, příroda, počítače, filozofie, účetnictví, stavebnictví, fyzika, cestování, psychologie, sport, chemie atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Tiskárna, Smrk, Vánoční ozdoby, Štědrý den, Vánoční dekorace, Německy, Štědrý večer, Omalovánky, Silvestr, Vánoční stromeček, Vánoční tapety, Svíčky, Přáníčko, Vánoční ubrusy, PF, Jarmark, Přání, Špalda, Historické ozdoby, Borovice, Film, Vánoční filmy, Osvětlení do oken, Linux, Patchwork, Píseň, Adventní neděle, Vánoční svícen, Jezulátko, Husarské knoflíky apod.

Klíčová slova: info, H, odkaz, Onlinovky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Jmenovky na dárky k vytištění, počítače, tipy, pro děti, cestování, Hry pro dívky online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Doporučené odkazy
Jmenovky na dárky ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku
Tipy na zajímavé weby
Football
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.