Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, zajímavosti, zeměpis, Sexy Claudia Schiffer, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, linky, Uma Thurman, Skvělé hry online zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zadarmo, Webové online testy zdarma

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Informace, cestování, počítače a internet

Tapety do mobilu - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety do mobilu. můžete využít v notebook, mobilní telefon, displej, PC, smartphone, phablet, obrazovka počítače, tablet, počítač, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows NT, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Mint, Windows 2000, macOS, FreeBSD, Lubuntu, Windows Me, Windows 98, BlackBerry OS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií rostliny, hudební tapety, příroda, krajina, auta, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, letadla, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, noční města, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, motorky, motocykly. Dostupné rozměry 320x568, 1366x1024, 393x786, 800x1280, 1680x1050, 1152x768, 1800x1440, 1152x864, 1280x800, 1440x900, 800x600, 1920x1280, 1600x1200, 1024x768, 360x640, 375x812 atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Motta, bonmoty, přísloví, aforismy, rčení, výroky, myšlenky

Slavné citáty, Motta, bonmoty, přísloví, aforismy, rčení, výroky, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, webovky, F, Anonymní proxy server, internet, Online zeměpisné testy zdarma, cestování, Anna Kurnikovová, Dopravní značky, pro děti, Vlajky států USA

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Full HD wallpapery ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Také doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, mobil, monitor, phablet, displej, ultrabook, obrazovka počítače, PC, smartphone, notebook, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, Windows 10, Windows 98, OSX, Red Hat Linux, Windows NT, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 95. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, motorky, vesmír, kosmos, zvířata, flóra, stromy, nature - příroda, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry HD 1280x720, 640x480, 1920x1280, 1440x2560, 1920x1080, 393x786, 375x812, 1680x1050, 3200x1200, 2560x1920, 1280x720, 1080x1920, 1280x1024, 3200x1800, 1600x900, 360x720 atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, osobnosti, státní správa, profese a zaměstnání, křesťanství, herectví, herci a herečky, historie, nadpřirozené osoby, sport, politici, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, vlastnosti, lékařství, národnost, umělci, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Tapety do mobilu, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, hyperlinky, F, Vše o Vánocích, Flags of the world, zdroje informací, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Dopravní značky, doporučujeme

Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Wallpaper, Vánoční hvězda, Borovice, Linecká kolečka, Nový rok, Betlém, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Schleich, Kuba, Přáníčko, Desktop, Jingle Bells, Lindt, Adventní svícen, Vánoční stromeček, Rostliny, Plocha, Televize, Milka, Štědrý den, Vánoční punč, Tisk, Květiny, Recepty, Filmy, Rumové řezy, K Vytištění, Vánoční dekorace, Vánoční tapety, Štědrý večer apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Síť, cestování, počítače a internet

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, černý humor, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, O Chucku Norrisovi, O Windows, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky o tchýních, O Somálcích apod.

Fóry, kameňáky, anekdoty, frky, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, anekdoty, frky, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ženách, O ekonomech, O zvířátkách, O Slovácích, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, humor, internetové stránky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, P, Nej hry online, výukové pomůcky, Israel, webové stránky, Full HD pozadí ke stažení, Skvělé hry online zdarma

Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Wallpaper, Vánoční hvězda, Borovice, Linecká kolečka, Nový rok, Betlém, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Schleich, Kuba, Přáníčko, Desktop, Jingle Bells, Lindt, Adventní svícen, Vánoční stromeček, Rostliny, Plocha, Televize, Milka, Štědrý den, Vánoční punč, Tisk, Květiny, Recepty, Filmy, Rumové řezy, K Vytištění, Vánoční dekorace, Vánoční tapety, Štědrý večer apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Střílečky, Karetní, Závodní a podobně.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Online hry pro děti zdarma, URL, M, Státní prapory zemí světa, Anastacia, Full HD wallpapery ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Přehled zkratek a akronymů, Catherine Zeta-Jones,

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu oceán a moře
Doporučené odkazy
Vtipy
Tipy na zajímavé weby
Liverpool F.C.
Partnerské weby
Macau
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.