Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Partnerské weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete online html5 hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Adventury, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Farmářské hry apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Síť pro děti i dospělé

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, černý humor, vtípky, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, Fotografie topmodelek, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Fotografie topmodelek, Počítačové tapety pro Windows, Nejhranější online hry zdarma, tipy, kuriozity

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:Vlajky států a zemí světa, Dopravní značení, Vlajky států USA, A, Obrázky k svátku, Kliparty zdarma, Online testy zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Ó, svatá dobo vánoční, Ilustrace, obrázky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na PC

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svíčky, Kapr, K Vytištění, Husarské knoflíky, Přání, Silvestr, Křesťanství, Borovice, Korálky, Smrk, Brno, Zima, Osvětlení do oken, Sám doma, Německy, K Tisku, Vánoční hvězda, Brambořík, Santa, Adventní trhy, Adventní svícen, Monitor, Štědrý večer, Televize, Šišky, SMS, Samolepky, Vánoční koledy, Vánoční světýlka, Windows, Historické ozdoby apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, země EU, měny, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: pro děti, V, webovky, Sexy Erika Eleniak, počítače, Onlinovky zdarma, Přehled formátů souborů, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vlajky měst České republiky, F, Státní vlajky států světa, webové stránky

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, účetnictví, software, kultura, lékařství a medicína, literatura, politika, cestování, věda, rostliny, filozofie, jídlo, materiály, nápoje, matematika, náboženství a křesťanství, sport, chemie, nástroje, bankovnictví, internet, hardware, zkratky, školství atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Idaho, Mississippi, Severní Karolína, Arizona, Michigan, Massachusetts, Delaware, New Hampshire, Iowa, Montana, Severní Dakota, Tennessee, Západní Virginie, Maine, Kentucky, Virginie, Illinois, Oklahoma, Aljaška, Kalifornie, Wisconsin, Nevada, Ohio, Georgie, Oregon atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Frky ze života, O ekonomech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Němcích, O důchodcích apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, linky, zábava, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Prapory českých měst, Online biografie, životopisy osobností, Vlajky spojených států amerických, Kirsten Dunst, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Superhry a hry online zdarma, zdarma

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, účetnictví, software, kultura, lékařství a medicína, literatura, politika, cestování, věda, rostliny, filozofie, jídlo, materiály, nápoje, matematika, náboženství a křesťanství, sport, chemie, nástroje, bankovnictví, internet, hardware, zkratky, školství atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace pro děti i dospělé

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Obrázky na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu PC. lze použít v počítač, phablet, mobilní telefon, smartphone, notebook, mobil, displej, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 7, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 98, macOS, Linux Ubuntu, Windows 10, OSX, Java ME, Windows XP, SUSE Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, 3D a Abstraktní, noční města, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, letadla, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hudební tapety, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, psi a štěňátka, budovy a stavby, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1440x2560, 2560x2048, 640x480, 2048x1536, 412x846, 1280x768, 1600x900, 393x786, 1152x768, 750x1334, 1440x960, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1680x1050, 360x720 atd.

Pozadí na PC - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. můžete využít v notebook, počítač, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone, PC, ultrabook, mobilní telefon, tablet, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows 2000, macOS, BlackBerry OS, Java ME, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, sportovní pozadí, hudební tapety, noční města, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zvířata, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, auta, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, rostliny, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, letadla. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1152x1920, 854x480, 2560x1440, 1024x768, 1536x864, 2160x3840, 1200x1920, 2560x1600, 768x1024, 1600x2560, 800x600, 1440x960, 1600x900, hi res 2560x1920, 1280x854 atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: ú, Staré hry online, pro dospělé, hyperlinky, zadarmo, Tapety, pozadí, wallpapers, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, zajímavosti, humor, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, South Africa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Tunisia
Linky na partnerské weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Wayne Rooney - anglický futbalový útočník
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko
Partnerské internetové stránky
Chelsea FC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.