Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, smartphone, počítač, phablet, displej, monitor, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Android, Lubuntu, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 98, macOS. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, Formule 1, nature - příroda, květiny, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, fraktály. Dostupné rozměry 1600x900, 1800x1440, 1080x1920, 393x786, 2560x1920, 1152x768, 2048x1080, 375x812, 1920x1440, 2160x3840, 1366x1024, 360x720, 3200x1200, 412x846, 1152x864, 1280x960 atd.

Tapety na PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC ke stažení. můžete využít v displej, mobil, notebook, monitor, smartphone, počítač, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Slackware, SUSE Linux, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Chrome OS, Windows 2000, Mac, Windows 10, Linux Mint. Pozadí na PC ke stažení z kategorií wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, budovy a stavby, psi a štěňátka, letadla, hudební tapety, květiny, kytky, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, auta, rostliny, zvířata, noční města. Zvolit si můžete z velikostí hi res 2560x1920, 768x1024, 1920x1200, 1152x864, 375x812, 2048x1080, 1600x900, 1024x768, 1152x768, 750x1334, 2560x2048, 360x720, 1440x2560, 1440x900, 1600x2560, HD 1280x720 atd.

Informace, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, politika, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, osobnosti, historie, státní správa, filozofie, zločin a právo, křesťanství, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, žurnalisté a novináři, umělci, školství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, přezdívky, profese a zaměstnání atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, zajímavosti, Pozadí na plochu sport, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Velikonoční pohled, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Dopravní značky

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Síť, internet, počítače, hry

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Omalovánky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Deskovky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Barbie hry, Hry s koňmi apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, internet a web, obrazy disků apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, internetové stránky, A, Omalovánky pro děti, B, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlajky států USA, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Super online flash hry, Webové html5 hry zdarma, zdroje informací

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Montana, Pensylvánie, Vermont, Aljaška, Illinois, New Jersey, Rhode Island, Alabama, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Virginie, Colorado, Indiana, Delaware, Jižní Dakota, Wyoming, Louisiana, Mississippi, New York, Connecticut, Michigan, Idaho, Oklahoma, Oregon, Massachusetts atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Biografie slavných osobností, Vlajky zemí světa, Biblické omalovánky, K, Kliparty zdarma, Free game online hry, FC Barcelona, multimédia, Seznam vlajek měst České republiky, pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Logické, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Karetní a podobně.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Logické hry, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

Náš tip, internet, počítače, hry

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát soubory následujících typů: písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, dokumenty, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: URL, odkazy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Tapeta Ježíš na plochu, Online vánoční webzine, školství, kuriozity, Dubai, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Logické, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Karetní a podobně.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Postřehové hry, Pro dívky, Logické hry, Animace, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, láska, zvířata, náboženství, ovoce, muži, halloween, ptáci, ženy a dívky, jídlo a nápoje, hmyz, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, sport, rostliny, mapy, věda atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Závody aut, Bojové hry, Animace, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: V, Státní prapory zemí světa, zdarma, Hry pro dívky online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, humor, V, výukové pomůcky, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Nej hry online, Omalovánka Oživlé vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Online omalovánky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajky měst Kraje Vysočina
Tipy na Partnerské weby
Kostky
Partnerské internetové stránky
Bayern München
Tipy na zajímavé weby
Free style - volný styl
Odkazy na partnerské weby
Hody, hody, doprovody, přejeme šťastné Velikonoce!

Děkujeme vám za vaši návštěvu.