Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Wyoming, Tennessee, Washington, Ohio, Arizona, Severní Karolína, Pensylvánie, Nebraska, Colorado, Západní Virginie, Indiana, Illinois, Oregon, Montana, Kentucky, Kalifornie, Oklahoma, Iowa, Idaho, Georgie, Delaware, Michigan, Kansas, Connecticut, Minnesota atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti USA, Country, Režisér, Architekt, Zpěvačky, Ministr zahraničí, Mluvčí, Sebevražda, Básník, Prezident USA, Hokej, Hokejisté, Vojáci, Archivář, Habsburkové, Trest smrti, Pop, Antropolog, Náboženství, Básníci, Hejtmani, Avangard Omsk, Rétorika, Prezidenti ČR, Poslanci, Podnikatelé, Zavražděn, Atentát, Francie, Florida Panthers, Mim, Slovák, Stoletá válka, Pedagog, Komunisté, Zlatý slavík apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry zdarma, Vše o Vánocích, Severní Amerika, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, Vtipy, pro děti, zeměpis, URL, Slovník pojmů Co je to?

Anekdoty, kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Státní prapory, Vlajky měst České republiky, Sexy Jennifer Lopez, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení, Free game online hry, Vlajky zemí střední Ameriky, Seznam souborových přípon, počítače, doporučujeme

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Aljaška, Maine, Nové Mexiko, New York, Colorado, Washington, New Hampshire, Oregon, Oklahoma, Massachusetts, Nevada, Kalifornie, Mississippi, Montana, Jižní Dakota, Kentucky, Connecticut, Missouri, Severní Dakota, Utah, Západní Virginie, Nebraska, Jižní Karolína, New Jersey, Delaware atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, fórky, ftipy, vtipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Windows, Vtipy o policajtech apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, weby, Levné letenky, Kliparty zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nej hry online, Flags of the world countries, Prapory regionů a království, A, Online web Hry zdarma bez registrace, Free game online hry

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Síť, internet, počítače, hry

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, počítač, PC, smartphone, mobil, displej, tablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, Windows NT, FreeBSD, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, OSX. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, zvířata, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety, rostliny, hudební tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, wallpapery, květiny, kytky, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 360x760, 412x846, 1280x800, 1200x1920, 375x812, 360x640, 1280x768, 1600x1200, 2048x1080, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1024x768, 800x600, 1440x900, 1152x1920, 1536x2048 atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, stavebnictví, příroda, školství, literatura, sport, lékařství a medicína, účetnictví, ekonomie a ekonomika, nápoje, jídlo, bankovnictví, náboženství a křesťanství, chemie, český jazyk, různé, věda, politika, latina, kultura, matematika, počítače, zkratky, hardware atd.

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro počítač, obrazovka počítače, phablet, PC, smartphone, mobilní telefon, displej, ultrabook, tablet, mobil, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Me, SUSE Linux, Android, Windows 2000, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows XP, BlackBerry OS. Obrázky na PC z kategorií psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, hudební tapety, letadla, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, noční města, auta, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, budovy a stavby, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 1280x854, 1800x1440, 1280x1024, 1680x1050, 1920x1440, 1536x2048, 412x846, 1366x1024, 1280x960, 375x812, 1920x1200, 1152x864, 1280x800, 1280x768, 393x786 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Životopisy osobností, F, Obrázek Jóga, Kliparty zdarma ke stažení, zajímavosti, humor, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, zdroje informací, zábava, hyperlinky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Frky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jingle Bells, Text, Láska nebeská, Recepty, Desktop, Píseň, Vánoční stromek, Vánoční koule, Dárky, K Tisku, Hostina, Vánoce, Lego, Adventní svícen, Rumové řezy, K Vytisknutí, Samolepky, Pastýř, Vídeňský punč, Vánoční filmy, Štóla, Jarmark, Tisk, Plzeň, Sněhulák, Řetězy, Mrazík, Ohňostroj, Vánoční punč, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Webové online testy zdarma, Super online hry zdarma, B, školství, Romantické zamilované sms vzkazy, Online zeměpisné testy zdarma, A, pro dospělé, Biografie slavných osobností, Super online flash hry, Vlajky jednotlivých států USA, Grunge hudební styl,

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vymalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Nejlepší web stránka
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské weby
Grunge rock music
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.