Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, latina, lékařství a medicína, hardware, technika, filozofie, rostliny, politika, český jazyk, ekonomie a ekonomika, sport, fyzika, zločin a právo, různé, zkratky, literatura, nástroje, materiály, počítače, kultura, věda, chemie, stavebnictví, účetnictví atd.

Moudrosti, bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, rčení, hlášky

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, moudra, výroky, myšlenky, rčení, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o odvaze, moudra o dětech od různých známých osobností.

World wide web, internet, počítače a internet

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Full HD tapety na PC zdarma - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v počítač, mobil, monitor, ultrabook, displej, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, phablet, smartphone, PC a pro operační systémy macOS, Windows XP, Lubuntu, Windows 10, Windows 98, Mac, Windows 95, Windows 7, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, motorky, flóra, stromy, tenisté a tenistky, květiny, zvířata, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, ptáci, fraktály, oceán, moře, pláže, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 800x600, 800x1280, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1600x2560, 1280x720, 1680x1050, 1536x2560, 1440x900, 1440x2560, 1280x800, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1366x1024, 360x640 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: M, Přehled zkratek a akronymů, V, internetové stránky, Fotbalista Fernando Torres, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vánoční svíčky jako oblíbená dekorace, weby, internet, F, Online hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, nemoce, stavebnictví, filozofie, jídlo, cestování, hardware, různé, internet, latina, školství, fyzika, náboženství a křesťanství, materiály, účetnictví, zločin a právo, lékařství a medicína, český jazyk, kultura, software, počítače, psychologie, politika, nápoje atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:školství, Online vánoční magazín, webovky, Full HD tapety na PC zdarma, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled formátů souborů, humor, Ježíš Kristus, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Vlajky států světa

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Obrázky na PC - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, monitor, notebook, mobilní telefon, tablet, phablet, displej, PC, počítač a pro operační systémy Windows 95, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 98, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Mac, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, wallpapery, zvířata, sportovní pozadí, auta, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 1280x960, 1280x854, 1280x1024, 360x760, 1600x1200, 750x1334, 854x480, 2560x2048, 375x812, 1536x2048, 320x568, 393x786, 1680x1050, 1280x768, Full HD 1080x1920, 2048x1536 atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, hmyz, auta, jídlo a nápoje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, věda, rostliny, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, zvířata, smajlíci a emotikony, nápoje, zelenina, náboženství, láska, přístroje, sport, muži, ovoce, osobnosti a lidé, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, webové stránky, Hry pro dívky online, Texty vánočních koled, Federace USA, Vlajky států USA, Hry pro dívky online, Eliza Dushku, zajímavosti, K, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, historie, přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, osobnosti, mytologie, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, záliby, psychologie, sport, lékařství, politika, věda, státní správa, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: ú, Online zeměpisné testy zdarma, počítače, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, odkazy, tipy, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma, zdarma, Kliparty zdarma, Free game online hry

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, historie, přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, osobnosti, mytologie, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, záliby, psychologie, sport, lékařství, politika, věda, státní správa, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Informace, počítače a internet

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Zavražděn, NHL, Pittsburgh Penguins, New York Rangers, Olympijští vítězové, Philadelphia Flyers, Textařka, Továrník, Sci-fi, Herec, Dallas Stars, Faraon, Slováci, Olympiáda, Lord, Královna, Komik, Kněz, Historik, Slovák, Žijící, Normalizace, Závodník, Renesance, Rakušan, Mim, Trenérka, Prezidenti ČR, Američan, Prezident, Komunista, Hokej, Imitátor, Právník, Architekt apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

úsloví, přísloví, motta, aforismy, výroky, rčení, hlášky

Slavné citáty, úsloví, přísloví, motta, aforismy, výroky, rčení, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online hry zdarma, zadarmo, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, kuriozity, info, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Životopisy slavných osobností, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, Nejznámější vánoční trhy,

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Jmenovky na vánoční dárky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Vánoce se blíží
Naše tipy
Obrázky ke stažení na plochu
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.