Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Továrník, Vojevůdce, Druhá světová válka, Sci-fi, Generalissimus, Voják, Ital, Pedagog, Trenérka, Diplomat, Kladno, Producent, Zavražděn, Exilový prezident, Itálie, Ekonom, Češi, Architekt, Sochař, Pittsburgh Penguins, Císař, Orlík, Dabérka, Máj, Zpěvačka, Podnikatel, Miliardáři, Imitátor, Gymnasté, Válka, Básník, Philadelphia Flyers, New Jersey Devils, Poslanec, Florida Panthers, Rakousko-Uhersko apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční filmy, Vykrajovátka, Tablet, Dia, Vánoční pozadí, Papírový vánoční stromek, Vánoční punč, Zdraví, Husarské knoflíky, Osvětlení, Vánoční dekorace, Pastýř, Jmelí, Blahopřání, Monitor, Vánoční koule, Striezelmarkt, Jídlo, Schleich, Sám doma, Perníčky, Brambořík, Jmenovka, Adventní věnec, Milka, Kinder, Vinná klobása, Vánoční ubrusy, Vánoční svařák, Adventní trhy, Koledy apod.

Klíčová slova: doporučujeme, B, zábava, V, Obrázek Rozesmátá blondýna, Skvělé hry online zdarma, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Romantické zamilované sms vzkazy, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma, zdarma, školství

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Keywords:multimédia, Super free web games zdarma, weby, Tapety na PC zdarma ke stažení, Lady Gaga, cestování, Životopisy osobností, linky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, kuriozity, Full HD wallpapery ke stažení, Staré hry online

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Aljaška, Havaj, Mississippi, Nebraska, Maryland, Georgie, Massachusetts, Washington, Jižní Dakota, Ohio, Arizona, Indiana, Wisconsin, New York, Arkansas, Vermont, Rhode Island, Louisiana, Florida, Kalifornie, Maine, New Hampshire, Wyoming, Minnesota, Montana atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident, Renesance, Ministr zahraničí, Žhavé výstřely, Křesťanství, Slovák, Rock ‚n‘ Roll, Náboženství, Máj, Faraon, Obchodník, Textař, Zpěvačky, Pop, Hudebnice, Romantismus, Životopis, Generalissimus, KSČ, Masový vrah, Kladno, Hokej, Rétorika, Hejtman, Spisovatel, Avangard Omsk, Filozof, New Jersey Devils, Normalizace, Čeští králové, Američan, Císař, Egypt, Teolog, Vražedkyně, První republika apod.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Jižní Karolína, Vermont, Washington, Mississippi, Rhode Island, Illinois, Oklahoma, New York, Wyoming, Texas, Missouri, Kansas, Nebraska, Iowa, Montana, Západní Virginie, New Jersey, Alabama, Severní Dakota, Louisiana, Severní Karolína, Maryland, Nevada, Aljaška, Georgie atd.

Klíčová slova: webovky, tipy, Adventní magazín, Co je to omalovánka?, V, internetové stránky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Prapory regionů a království

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, geocaching, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky apod.

Vtipy, frky, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, webové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, Moto wallpapers na plochu, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Webové online testy zdarma, Ekonomie, Karl Marx, výukové pomůcky, pro děti, URL

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, stavebnictví, cestování, kultura, fyzika, účetnictví, školství, latina, bankovnictví, jídlo, materiály, počítače, software, matematika, politika, různé, hardware, literatura, náboženství a křesťanství, psychologie, zločin a právo, nemoce, český jazyk, věda atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, PC tapety pro Windows, zajímavosti, info, Wayne Rooney, Vlajky spojených států amerických, odkaz, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, Seznam souborových přípon, Drew Barrymore, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Další odkazy:

Eritrea
Odkazy na zajímavé weby
Motokros, motorky, závody
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Historie cestování
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Charlize Theron
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.