Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční dekorace, Vánoční koule, K Tisku, Pastýř, Alkoholový kalendář, Štědrý večer, Jezulátko, Strom, Špalda, Šišky, Francouzsky, Sněhová vločka, Papírový vánoční stromek, Perníčky, Adventní kalendář, Německy, Jmenovka, Obrazovka, Láska nebeská, Historické ozdoby, Tichá noc, Vánoční tapety, Jídlo, Milka, Drážďany, Vánoční filmy, Mrazík, Osvětlení do oken, Pro děti, Kavkazská jedle, LED svíčky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, matematika, sport, bankovnictví, cestování, materiály, software, účetnictví, kultura, český jazyk, školství, literatura, nástroje, věda, nápoje, politika, lékařství a medicína, technika, ekonomie a ekonomika, nemoce, hardware, chemie, počítače, internet atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: cestování, Kliparty pro Office, V, Obrázky vlajek států světa, Andorra, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Členské země americké federace, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety na plochu flóra a květiny, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, věda, poruchy, záliby, historie, herectví, herci a herečky, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, národnost, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, politici, umělci, fikce a fantasy, vlastnosti, filozofie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, mytologie, politika atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Kameňáky, černý humor, frky, vtipy, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, frky, vtipy, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O ženách, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, URL, Grónská vlajka, Online web Hry zdarma bez registrace, webové stránky, multimédia, Paris Saint-Germain F.C., info, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, K

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Síť, cestování, zábava i hry

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: F, Webové online testy zdarma, F, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled formátů souborů, humor, Striptýz, volný čas, Super online flash hry, počítače, tipy

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Strategie, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Wallpapers na PC - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. lze použít v monitor, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, phablet, tablet, PC, mobil, počítač, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Windows 2000, Windows Me, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 7, Red Hat Linux, Windows NT, Linux Fedora, Windows 95. Obrázky ke stažení z kategorií velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, Rally, závody aut, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, motorky, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1600x2560, 1920x1280, 3200x1800, 2160x3840, 1600x1200, 1080x1920, 1366x1024, 640x480, 375x812, 1440x960, 1280x960, 1920x1440, 1280x1024, 768x1024, 1920x1200 atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro mobilní telefon, tablet, phablet, počítač, smartphone, monitor, ultrabook, mobil, PC, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Lubuntu, Windows Me, Windows 10, Linux Fedora, SUSE Linux, Mac, Chrome OS, FreeBSD, Java ME, Apple iOS (iPhone), OSX. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, jídlo a nápoje, rostliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, psi a štěňátka, příroda, krajina, wallpapery, auta, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, dopravní prostředky. Dostupné velikosti jsou 1440x2560, 1680x1050, 800x1280, 2560x1600, 360x640, 1600x900, 1536x2560, 2048x1536, 1280x768, 2160x3840, 1280x854, 1280x960, 750x1334, 1366x1024, 1152x768, 640x480 atd.

Anekdoty, fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o metanolu apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francie, Právník, Válka, Rétorika, Sebevražda, Podnikatel, Vůdce, Slovák, Olympijští vítězové, Diplomat, Vrah, Prezidenti USA, Malíř, Kněz, Ministr zahraničí, Sci-fi, Herec, Císař, Avangard Omsk, Brno, Ekonom, Zpěvačka, Esejista, Rakušan, Olympiáda, Druhá světová válka, Poslanec, Masový vrah, New York Rangers, První republika, Slováci, Československo, Komunisté, Fotograf, Vojevůdce, Pedagog apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zábava, PC pozadí pro Windows, Omalovánky pro malé děti, Vlajky měst a obcí České republiky, Wallpapers na PC, zdarma, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Skvělé hry online zdarma, Prapory českých měst, internet

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Strategie, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky a podobně.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, lékařství, národnost, osobnosti, státní správa, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, přezdívky, vlastnosti, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, poruchy, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, záliby, politika, psychologie atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, hardware, věda, ekonomie a ekonomika, materiály, nástroje, lékařství a medicína, psychologie, náboženství a křesťanství, stavebnictví, příroda, filozofie, jídlo, software, internet, český jazyk, nápoje, účetnictví, různé, školství, zločin a právo, kultura, sport, technika atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Dopravní značení, zdroje informací, Ilustrace, obrázky, Webové html5 hry zdarma, Tapety na plochu hry, pro dospělé, B, A, hyperlinky, Biografie slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Casino,

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázek Make up
Tipy na zajímavé weby
Mandy Moore
Partnerské weby
Bubble shooter
Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.