Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Naše tipy, cestování, hry a informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, Montana, Wisconsin, New York, Florida, Severní Dakota, Jižní Karolína, Nevada, Maryland, Oregon, Indiana, Aljaška, Louisiana, Západní Virginie, Iowa, Kentucky, Virginie, Pensylvánie, Maine, Kansas, Tennessee, Kalifornie, Illinois, Jižní Dakota, Massachusetts, Idaho atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: K, Dopravní značení, Biografie slavných osobností, Obrázky na plochu PC, Online hry zdarma, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení, zadarmo, Vánoční web, weby, tipy

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Frky, kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Střílečky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Karetní hry, Pro dívky, Hry pro děti, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Kameňáky, frky, vtípky, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, vtípky, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty apod.

Keywords:Přehled formátů souborů, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Striptýz, Kliparty pro dokumenty, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky letadel, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější online hry zdarma

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, cestování, hry a informace

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Stromeček, Brambořík, Adventní neděle, Vánoční svícen, Adventní svícen, Lindt, Vánoční světýlka, Štědrý večer, Tablet, PF, Windows, Přání, Kinder, Ježíš Kristus, Košíčky, Plzeň, Silvestr, Adventní kalendář, Osvětlení, Hostina, Schleich, Osvětlení do oken, Pokrmy, Bůh, LED svíčky, Sám doma, Křesťanství, Bramborový salát, Vánoční stromek, K Vytisknutí, Anglicky apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Staré hry online, počítače, Computer games, zajímavosti, Pozadí na PC, pro děti, Santa na skůtru, Nejhranější online hry zdarma, URL, Online adventní magazín, linky

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Informace, cestování, hry a informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na PC ke stažení, kuriozity, Velikonoční přáníčko, Nejhranější online testy a kvízy, A, zdroje informací, Vlajky států východní Asie, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Seznam vlajek měst České republiky

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro displej, obrazovka počítače, PC, ultrabook, smartphone, počítač, phablet, notebook, mobil, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Windows XP, Android, Windows 10, BlackBerry OS, Mac, macOS, Slackware, Linux Mint, Windows 2000, Linux Fedora. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, free wallpapers, květiny, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, Rally, závody aut, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, motorky, ptáci, armáda, válka, zbraně, zvířata, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 2560x2048, 750x1334, 640x480, 854x480, 1080x1800, 360x640, 4800x1200, 1024x768, 1600x1200, 1920x1440, 1280x720, 2560x1440, 768x1024 atd.

Rčení, přísloví, motta, myšlenky, moudra, moudrosti, aforismy

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, motta, myšlenky, moudra, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o kráse od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Logické hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventury, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Prapory regionů a království, Seznam vlajek amerických států, Americké federální vlajky, Full HD wallpapers na PC, Obrázek darované vajíčko, Státní prapory všech zemí, internet, cestování, volný čas, zábava, Dopravní značení, Julia Roberts,

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Doporučené odkazy
Velikonoční dekorace
Naše tipy
Online omalovánka zajíčci
Partnerské weby
Kyrgyzstan
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.