Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Ftipy, vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O ženách, Frky ze života, O manželství, O škole, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O ekonomech apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Adventury, Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Animace, Pro dívky, Relaxační hry a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Sebevražda, Američané, Zpěvačky, Válka, Hokejisté, Rétorika, Ekonom, Němci, Čech, Ministr, Žijící, Hudba, Esejista, Češi, Máj, Florida Panthers, Nobelova cena, Generalissimus, Obchodník, Lord, Novinář, Prezidenti USA, Stoletá válka, Dabérka, Herec, Country, Romantismus, Charta 77, New York Rangers, Poslanec, Pedagog, Boston Bruins, Američan, Trenérka, AIDS apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: F, Online vánoční magazín, webovky, zadarmo, Srandovní textová blahopřání k Velikonocům, Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Liverpool F.C., Obrázky vlajek měst ČR, M, Ilustrace, obrázky, Super online hry zdarma

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, nápoje, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, symboly, stavby, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, zvířata, ženy a dívky, věda, ptáci, auta, muži, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, hudba, náboženství, smajlíci a emotikony atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Keywords:Federace USA, Biografie známých osobností, odkazy, zdroje informací, Real Madryt CF, Nejhranější hry online, Přehled států světa a jejich vlajek, Superhry a hry online zdarma, Obrázek tři vajíčka, zábava, Nejlepší hry pro dívky, internet

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Moudra, rčení, úsloví, výroky, moudrosti, přísloví, motta

Citáty slavných, Moudra, rčení, úsloví, výroky, moudrosti, přísloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Federace USA, Online testy a kvízy zdarma, Veselá velikonoční přáníčka, humor, doporučujeme, Přehled státních vlajek států světa, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, PC pozadí pro Windows, webové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Michigan, Texas, Mississippi, Maryland, Jižní Karolína, Washington, Indiana, Maine, Aljaška, Nové Mexiko, Severní Karolína, Severní Dakota, New Jersey, Arizona, Pensylvánie, Wisconsin, Kalifornie, Jižní Dakota, Arkansas, Florida, Kansas, Havaj, New York, New Hampshire, Connecticut atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Omalovánky, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Oblíkačky, Logické hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, kuriozity, multimédia, Obrázek pruhované vejce, linky, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, India, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Full HD tapety na PC

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Michigan, Texas, Mississippi, Maryland, Jižní Karolína, Washington, Indiana, Maine, Aljaška, Nové Mexiko, Severní Karolína, Severní Dakota, New Jersey, Arizona, Pensylvánie, Wisconsin, Kalifornie, Jižní Dakota, Arkansas, Florida, Kansas, Havaj, New York, New Hampshire, Connecticut atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v mobil, tablet, smartphone, mobilní telefon, PC, phablet, obrazovka počítače, displej, monitor, notebook, počítač a pro operační systémy Android, FreeBSD, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows XP, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 98, Windows NT. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií letadla, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, noční města, psi a štěňátka, motorky, motocykly, zvířata, květiny, kytky, rostliny, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, auta, Roztomilá zvířátka. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, hi res 2560x1920, 375x812, 1536x864, 2560x1440, 1280x800, 1200x1920, 768x1024, 1600x1200, 1920x1280, 1440x960, 1440x900, 2048x1536, 2048x1080, 1536x2048, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, URL, odkaz, Dopravní značení, F, hyperlinky, F, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Zombie: V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Další odkazy:

Tapety na plochu rostliny
Linky na partnerské weby
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek zlaté kuřátko
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Bridge
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční přání k Velikonocům
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční wallpaper s beránkem

Děkujeme vám za vaši návštěvu.