Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Informace, cestování, hry, zábava

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Aljaška, Arizona, Oklahoma, Severní Karolína, Mississippi, Alabama, Michigan, New Jersey, Západní Virginie, Kentucky, Tennessee, New Hampshire, Rhode Island, Kansas, Pensylvánie, Vermont, Indiana, Utah, Maryland, Georgie, Arkansas, Kalifornie, Washington, Nebraska, Jižní Dakota atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Chelsea Football Club, webové stránky, zeměpis, linky, Dubai, Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Fórky, vtipné texty, frky, kameňáky, fóry, vtipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, frky, kameňáky, fóry, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit soubory těchto typů: písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Tapety na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. vhodné pro monitor, phablet, tablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, mobil, ultrabook, displej, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows NT, Chrome OS, Linux Xubuntu, Slackware, OSX, Java ME, Lubuntu, Windows 98. Wallpapery do mobilu z kategorií sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, motorky, Formule 1, flóra, stromy, vesmír, kosmos, free wallpapers, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, květiny, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fantasy, nature - příroda, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 2160x3840, 1024x768, 1440x2560, 2560x1440, 1600x900, 1280x854, 1280x1024, 2048x1080, 1080x1800, 800x1280, 375x812, 1680x1050, 320x568, 1920x1200, 1920x1280, 1920x1080 Full HD atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:Pozadí na PC zdarma ke stažení, volný čas, školství, Přehled souborových přípon, Online omalovánky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na plochu PC, Obrázky k svátku, cestování, Vlajky amerických států USA, zadarmo

Kameňáky, vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Windows, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Hannah Montana, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventury, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Texas, Oregon, Maryland, Wyoming, Maine, Montana, Indiana, Severní Dakota, Pensylvánie, Mississippi, Washington, Georgie, Wisconsin, Nevada, Vermont, Colorado, New Jersey, Connecticut, Severní Karolína, Západní Virginie, Arizona, Ohio, Missouri, Idaho, Michigan, Virginie atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pop, Teolog, Básníci, Císař, Čeští králové, Francie, Antropolog, Atentát, Herečka, Žhavé výstřely, Kněz, Životopis, Habsburkové, Hokej, Hejtman, Slovák, Dallas Stars, Slovenští prezidenti, Sci-fi, Komunista, Komik, ČSSD, Hudebnice, New York Rangers, Američané, Závodník, Válka, Čech, Miliardář, Avangard Omsk, Československo, Textařka, Rock ‚n‘ Roll, Olympijští vítězové, Novinář, Producent apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, Chicago, Nejhranější online hry zdarma, pro dospělé, Full HD tapety na PC, Online tetris hry zdarma, URL, K, Online web Hry zdarma bez registrace, zábava

Full HD tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. lze použít v monitor, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, PC, phablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Windows 2000, Windows 95, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fraktály, fantasy, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 375x812, 412x846, 1280x854, 2560x1600, 1536x2560, 800x1280, 1280x800, 1920x1080, 1440x2560, 640x480, 1152x1920, 3200x1800, 375x667, 1600x900, 2560x2048 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, sport, nástroje a přístroje, láska, hudba, zelenina, náboženství, zvířata, symboly, halloween, muži, stavby, mapy, Vánoce a Advent, rostliny, ovoce, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hmyz atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, křesťanství, přezdívky, záliby, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, umělci, státní správa, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, osobnosti, filozofie, historie, politika, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, lékařství, věda atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, dokumenty, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: humor, Stručný encyklopedický slovník, A, Státní vlajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, weby, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky ke stažení, Tapety na plochu PC, Dopravní značení, Nejhranější hry online

Full HD tapety na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. lze použít v monitor, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, PC, phablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Windows 2000, Windows 95, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fraktály, fantasy, Rally, závody aut, Formule 1, květiny, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 1024x600, 375x812, 412x846, 1280x854, 2560x1600, 1536x2560, 800x1280, 1280x800, 1920x1080, 1440x2560, 640x480, 1152x1920, 3200x1800, 375x667, 1600x900, 2560x2048 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, sport, nástroje a přístroje, láska, hudba, zelenina, náboženství, zvířata, symboly, halloween, muži, stavby, mapy, Vánoce a Advent, rostliny, ovoce, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, hmyz atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Němcích, Frky o tchýních, O mužích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, O Windows, O ženách, O manželství, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlajky států a zemí světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti, kuriozity, Omalovánky zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Biografie slavných osobností, Kliparty zdarma ke stažení, Kliparty pro dokumenty, odkaz, webovky, Vlajka Mikronésie, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

History of travel
Naše tipy na zajímavé stránky
Andrés Iniesta
Tipy na Partnerské weby
Andorra
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Natalia Oreiro
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Tipy na zajímavé weby
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.