Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Vtipy, fórky, kameňáky, anekdoty, fóry, frky

Chcete se uvolnit? Vtipy, fórky, kameňáky, anekdoty, fóry, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O škole, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Překladatel, Esejista, Válka, Básníci, Česká královna, Dabérka, Čeští králové, Žhavé výstřely, Spisovatel, Obchodník, Američan, Vůdce, Archivář, Zlatý slavík, Nežijící, Prezident USA, Podnikatelé, Masový vrah, Továrník, Francouz, HIV pozitivní, KHL, Sochař, Státník, Nobelova cena, Pop, Zpěvák, Vládce, ČSSD, Politik, Vrah, Režisér, Itálie, Florida Panthers, Američané, Český slavík apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat soubory těchto typů: systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, internet a web apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: zábava, Federace USA, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Velikonoční tapety na plochu PC, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Velikonoční přáníčko, kuriozity, Super free web games zdarma, F, Přehled formátů souborů

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Monitor, Vánoční svícen, Kapr, Vánoční stromek, Rumové řezy, Lego, Pastýř, Tichá noc, Adventní věnec, Nový rok, Jmenovka, Jingle Bells, Striezelmarkt, Windows, Linux, Jesličky, Historické ozdoby, Desktop, Vídeňský punč, Tiskárna, Perníčky, Vánoční svíčky, Vídeň, Vánoční tapety, Štědrý den, Recepty, Vánoce, Keramický adventní věnec, Brambořík, Popelka apod.

Keywords:tipy, linky, pro dospělé, Vlajky měst České republiky, Obrázek čokoládový zajíc, Ilustrace, obrázky, pro děti, odkaz, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, Webové html5 hry zdarma, zdroje informací, odkazy

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Blahopřání, Vánoční koule, Štóla, Borovice, Křesťanství, Lego, Samolepky, Přání, Vánoční tapety, Jmenovky, Umělý vánoční stromek, Sněhová vločka, Schleich, Vánoční stromeček, Wallpaper, Milka, Špalda, Skleněné ozdoby, Anglicky, Historické ozdoby, Adventní svícen, Kapr, Papírový vánoční stromek, Vánoční punč, Plzeň, Ježíš Kristus, Písnička, Neviňátko, Advent, Pastýř, Francouzsky apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, nápoje, halloween, Vánoce a Advent, auta, věda, květiny, ženy a dívky, stavby, mapy, ptáci, sport, rostliny, přístroje, hudba, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, symboly, zelenina atd.

Klíčová slova: V, webovky, Prapory regionů a království, Obrázek vajíčka, Prapory všech zemí světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, Obrázek Velikonoční beránek, F, Skvělé hry online zdarma, PC tapety pro Windows, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Myšlenky, rčení, motta, přísloví, hlášky, úsloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, motta, přísloví, hlášky, úsloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o víře od různých známých osobností.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, hry i všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, sport, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, historie, profese a zaměstnání, křesťanství, umělci, záliby, školství, osobnosti, nadpřirozené osoby, státní správa, lékařství, věda, mytologie atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: URL, Webové html5 hry zdarma, M, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Dopravní značky, Full HD tapety na PC zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Obrázek košík s vajíčky, info, Dopravní značky, zeměpis

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Myšlenky, rčení, motta, přísloví, hlášky, úsloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, motta, přísloví, hlášky, úsloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o víře od různých známých osobností.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: hyperlinky, Staré hry online, Tapety na PC ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online kvízy, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko, Webové online hry zdarma, humor, doporučujeme, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek prasátkové vejce,

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček
Partnerské weby
Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Tipy na zajímavé weby
Krátká velikonoční báseň
Doporučené odkazy
Draw poker
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.