Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, státní správa, národnost, politika, osobnosti, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, psychologie, politici, filozofie, rodinné vztahy, fikce a fantasy, poruchy, podnikání a podnikatelé, lékařství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, školství, herectví, herci a herečky atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Karetní, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak importovat soubory následujících typů: systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory, grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Online web Hry zdarma bez registrace, volný čas, PC pozadí pro Windows, Jak má probíhat Štědrý večer?, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční magazín, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, K, kuriozity

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Závody aut, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

PC pozadí pro Windows - tapety na PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro monitor, phablet, displej, smartphone, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, počítač, notebook, mobil, tablet a pro operační systémy OSX, Android, FreeBSD, Windows NT, macOS, Mac, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 7, Windows Server 2012. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, flóra, stromy, motorky, armáda, válka, zbraně, fantasy, Rally, závody aut, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, nature - příroda, Formule 1, oceán, moře, pláže, free wallpapers, vesmír, kosmos, fraktály. Vyberte si rozměr z 1920x1080, 1152x864, 1440x900, 1080x1920, 1440x960, 1600x900, 1600x2560, 1680x1050, 1600x900, 1024x768, 854x480, 1920x1080 Full HD, 320x568, 412x846, 2048x1080, 3200x1800 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, národnost, sport, záliby, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, žurnalisté a novináři, psychologie, umělci, křesťanství, vlastnosti, historie, politika, přezdívky, lékařství, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, filozofie, věda atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:zdarma, zdroje informací, Online životopisy, biografie slavných osobností, doporučujeme, Jmenovka na dárky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Státní vlaječky, prapory, V, Online dating services, Nejlepší hry pro dívky, webovky, Slovník pojmů Co je to?

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Strategie, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky a podobně.

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husarské knoflíky, Stromeček, Cesmína, Kapr, K Tisku, Vánoční koledy, Lego, Schleich, Rostliny, Vánoční světýlka, Vánoční hvězda, Adventní trhy, Václavské náměstí, Pastýř, Jarmark, Rumové řezy, Písnička, Vosí hnízda, Mrazík, Třásně, LED svíčky, Bramborový salát, Neviňátko, Osvětlení do oken, Tisk, Vánoční trhy, Desktop, Vánoční stromek, Patchwork, Wallpaper, Kuba apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, URL, Santa, zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky k svátku, obrázková přání, M, Vánoční magazín, Federace USA, Super online flash hry

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Sněhová vločka, Atmosféra, Pastýř, Adventní svícen, Linux, Vánoční svíčky, Neviňátko, Staroměstské náměstí, SMS, Vánoční filmy, Vánoční prostírání, Vánoční trhy, Láska nebeská, Štěstí, Písnička, Jmenovky, Šišky, Svíčky, Plzeň, Smrk, PF, Vánoční koledy, Slámový adventní věnec, Anděl, Popelka, Kuba, Dia, Jingle Bells, Vánoční pozadí, Řetězy apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hannah Montana, Omalovánky apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, nástroje a přístroje, věda, sport, osobnosti a lidé, přístroje, hmyz, mapy, dopravní prostředky, zvířata, ptáci, zelenina, láska, ženy a dívky, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, náboženství, muži, nápoje, stavby, jídlo a nápoje, auta atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: hyperlinky, Dopravní značení, Hry pro dívky online, HTML5 Browserspiel, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značky, Přehled souborových přípon, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, Full HD tapety na PC zdarma, internet, výukové pomůcky

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Sněhová vločka, Atmosféra, Pastýř, Adventní svícen, Linux, Vánoční svíčky, Neviňátko, Staroměstské náměstí, SMS, Vánoční filmy, Vánoční prostírání, Vánoční trhy, Láska nebeská, Štěstí, Písnička, Jmenovky, Šišky, Svíčky, Plzeň, Smrk, PF, Vánoční koledy, Slámový adventní věnec, Anděl, Popelka, Kuba, Dia, Jingle Bells, Vánoční pozadí, Řetězy apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hannah Montana, Omalovánky apod.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, přístroje, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, muži, halloween, jídlo a nápoje, květiny, auta, dopravní prostředky, mapy, náboženství, hudba, ovoce, hmyz, ptáci, stavby, věda, ženy a dívky, nápoje atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled vlajek USA, V, Hry pro dívky online, A, Ježíš Kristus a Vánoce, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Ilustrační obrázky, počítače, odkaz, multimédia, Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Partnerské weby
Vánoční pokrmy
Tipy na zajímavé weby
Ježíšek nebo Santa?
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.