Vyjmenovaná slova
Přehled, pravopis, psaní i/y, diktáty, cvičení a vzorové věty.

Dále doporučujeme, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v mobilní telefon, smartphone, tablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, displej, notebook, ultrabook, phablet, monitor a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 7, Windows Me, Windows NT, Windows 95, Windows XP, Java ME. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, nature - příroda, ptáci, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, fantasy, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, armáda, válka, zbraně, květiny, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1920x1080, 768x1024, 1200x1920, 1920x1440, 1600x2560, HD 1280x720, 1280x768, 393x786, 1600x900, 412x846, 854x480, 1152x768, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 640x480 atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Pro dívky, Hry pro děti, Strategie, Logické hry, Animace, Relaxační hry, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť, důležité informace

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Kalifornie, Nevada, Jižní Dakota, Louisiana, Michigan, Ohio, Tennessee, Texas, Aljaška, Washington, Delaware, Wyoming, Iowa, Arkansas, Indiana, Vermont, Havaj, Massachusetts, Kentucky, Alabama, New York, Oregon, Severní Karolína, Colorado, Montana atd.

Klíčová slova: č, Ilustrační obrázky, internet, URL, Biblické omalovánky k tisku, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Grunge hudební styl, Vlajky měst České republiky, Státní prapory zemí světa, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, přísloví, aforismy

Citáty slavných, Rčení, úsloví, moudrosti, myšlenky, motta, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohatství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži od různých známých osobností.

World wide web, internet, důležité informace

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Deskovky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, online html5 hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zajímavosti, doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace, Britney Spears, humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, R, Monaco, pro dospělé, cestování, multimédia

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, nástroje, software, různé, chemie, matematika, sport, věda, internet, rostliny, stavebnictví, nemoce, ekonomie a ekonomika, literatura, psychologie, účetnictví, materiály, český jazyk, školství, bankovnictví, fyzika, filozofie, počítače, náboženství a křesťanství atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, důležité informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit soubory následujících typů: obrazy disků, video soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: zdroje informací, Dopravní značky, počítače, Full-HD tapety na pozadí PC, pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Přání k svátku, Online biografie, životopisy osobností, linky, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled formátů souborů

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, mobil, tablet, počítač, displej, PC, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Android, SUSE Linux, Windows 10. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, letadla, květiny, kytky, voda a bubliny, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1280x1024, 360x760, 1536x2560, 1280x960, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1024x768, 1152x768, 1280x854, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 768x1024, 1280x800, 2560x1440 atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Síť, důležité informace

Fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, okresy České republiky, úřady a ministerstva, měny, fyzikální jednotky, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, info, zábava, Vlajky evropských států, Wallpapers na PC, webovky, internetové stránky, Halle Berry, Stručný slovník pojmů a termínů, Skvělé hry online zdarma, Online hry pro děti zdarma

Tapety na plochu PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, mobil, tablet, počítač, displej, PC, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Android, SUSE Linux, Windows 10. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, letadla, květiny, kytky, voda a bubliny, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, psi a štěňátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, příroda, krajina, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 854x480, 1280x1024, 360x760, 1536x2560, 1280x960, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1024x768, 1152x768, 1280x854, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 768x1024, 1280x800, 2560x1440 atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, důležité informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, dopravní prostředky, stavby, věda, symboly, jídlo a nápoje, rostliny, zelenina, muži, náboženství, ptáci, nápoje, hmyz, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, zvířata, halloween, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, květiny, přístroje atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, A, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Gratulace a přání, tipy, výukové pomůcky, F, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro dívky online, Online biografie, životopisy osobností, Beyoncé Knowles,

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Naše tipy
Online hry zadarmo
Zajímavé internetové odkazy
Grunge rock music
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Partnerské weby
Filmy, natáčení, střih
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.